Gdańsk 9 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • Change languageSprache ändernизменить языкZmień język

  Testy antygenowe na lotnisku. Sprawdź godziny!

  2021-02-14, 12:00

  Główne zdjęcie
  W Porcie Lotniczym Gdańsk można wykonać szybkie testy wymagane podczas podróży do Holandii, Norwegii, Wielkiej Brytanii i Danii.

  Punkt testowania testami antygenowymi na lotnisku 

  22-28 lutego 

  Uwaga: Punkt wymazowy kończy pobieranie próbek 5 minut przed godziną zamknięcia. 

  Podróżujący nie muszą dokonywać wcześniejszej rejestracji na testy wykonywane na lotnisku. Pasażerowie zgłaszają się bezpośrednio do punktu wymazowego. Należy się zgłosić z wyprzedzeniem, ponieważ obowiązuje system kolejkowy.

  Grupy zorganizowane proszone są o kontakt – testy@hms-assistance24.com.

  Koszt badania na obecność koronawirusa wraz z wynikiem w języku angielskim to: 160 złotych od poniedziałku do piątku, 200 złotych w soboty i niedziele. Preferowana forma płatności kartą. Możliwa jest również zapłata gotówką. Paragon z nazwą usługi „test covid” wystawiany jest bezpośrednio po badaniu, natomiast czas oczekiwania na fakturę to 7 dni roboczych. Chęć otrzymania faktury prosimy zgłaszać przed badaniem. Prosimy o dostarczenie wizytówki lub wydruku z danymi do faktury. 


  Punkt pobrań w Porcie Lotniczym Gdańsk 
  Wymazy są pobierane i wydawane wyniki w ambulatorium, które mieści się w terminalu pasażerskim T2, koło punktu odprawy bagażowej Check-in nr 1. Pasażerowie powinni otrzymać wyniki testów już po 10 minutach od ich wykonania. 

  Pacjenci stawiający się na badanie powinni być przygotowani do testu, 2 godziny przed badaniem należy powstrzymać się od jedzenia, a bezpośrednio przed wymazem nie należy myć zębów ani wydmuchiwać nosa.

  Osoby, które chcą wykonać testy antygenowe w innych godzinach niż wskazane wyżej, mogą to zrobić od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do 17.00 w klinice HMS w Gdyni, ul. Pułaskiego 6, a wymazy PCR od godz. 7:00 do 14:00. 
   

   

  Zobacz najnowsze