Gdańsk 18 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Szanowni Państwo,

  Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. przekazuje odpowiedzi na pytania, które wpłynęły od Wykonawców w przedmiotowym przetargu.

  Pytanie nr 1
  „Prosimy o udostępnienie możliwości przeprowadzenia w dniu jutrzejszym tj. 05.01.2010r. wizji lokalnej na terenie dotyczącym w/w zamówienia.”
  Odpowiedź:
  Zamawiający zaprasza wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w wizji lokalnej w dniu 6.01.2010 roku o godzinie 12:00 przed obiektem „BRAMA GŁÓWNA” na terenie lotniska. Wyznaczona osoba z ramienia Zamawiającego będzie oczekiwała na Państwa przedstawicieli przed w/w obiektem. Prosimy o zabranie z sobą dowodu tożsamości.

  Pytanie nr 2
  „W nawiązaniu ogłoszonego przez Państwa w/w przetargu, wyrażamy swoje zainteresowanie złożeniem oferty. Niestety do otwarcia załącznika nr 6 niezbędny jest kod identyfikacyjny. Prosimy o określenie możliwości udostępnienia tego załącznika SIWZ.”
  Odpowiedź:
  Zamawiający wyjasnia, że do pobrania wersji elektronicznej załącznika nr 6 do SIWZ nie jest wymagane hasło. Po pojawieniu się prośby o podanie hasła należy wcisnąć przycisk „ENTER”.

  Z poważaniem


  Elżbieta Stangret
  Przewodnicząca Komisji Przetargowej