Gdańsk -1 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Nazwa przetargu:

  Zaproszenie do nawiązania współpracy - myjnia samochodowa

  Data publikacji: 2017-10-06
  Wprowadził(a):
  Udostępnij:
  A A A

   

  ZAPROSZENIE DO NAWIĄZANIA WSPÓŁPRACY


  Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. zaprasza do kontaktu osoby lub podmioty zainteresowane utworzeniem i poprowadzeniem myjni samochodowej na terenie Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.


  Podstawowe założenia przyszłej współpracy są następujące:
  1) Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. zawrze z zainteresowanym umowę dzierżawy gruntu w celu prowadzenia przez dzierżawcę myjni samochodowej na terenie Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.
  2) Dzierżawca opracuje kompletną dokumentację projektową myjni samochodowej (wraz z uzyskaniem wymaganych uzgodnień i pozwoleń) w uzgodnieniu z Wydzierżawiającym.
  3) Dzierżawca wybuduje na terenie przedmiotu dzierżawy myjnię samochodową wraz z niezbędną infrastrukturą i instalacjami.
  4) Dzierżawca będzie prowadził na terenie przedmiotu dzierżawy myjnię samochodową przez okres nie krótszy, niż 5 lat od zawarcia umowy dzierżawy.
  W załączeniu przekazujemy plan określający przewidywane miejsce wybudowania myjni. (rysunek JPG)
  Szczegółowe warunki współpracy zostaną ustalone w drodze negocjacji.
  Zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie opisanym powyżej prosimy o przesyłanie propozycji nawiązania współpracy na adres pocztowy Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o., ul. Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk, z dopiskiem „Myjnia samochodowa”.


  Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.