Gdańsk 4 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język
  Stacja Gdańsk Port Lotniczy

  Znajdź połączenie:

  Kierunek:
  Stacja

  Stacja Gdańsk Port Lotniczy Wyniki wyszukiwania:

  Odjazd
  Przyjazd
  Czas
  Nie znaleziono rozkładu dla wybranej trasy

  Informacje

  Stacja kolejowa znajduje się bezpośrednio przed terminalem pasażerskim. Można tam przejść także specjalną zadaszoną kładką z wnętrza terminalu pasażerskiego. Na peronach znajdują się automaty biletowe, płatność za bilety możliwa jest gotówką oraz kartami płatniczymi. Bilety można też kupić u kierownika pociągu.

  Dojazd z Portu Lotniczego

  Z Portu Lotniczego można dojechać pociągiem do centrum Gdańska, do stacji Gdańsk Główny lub Gdańsk Śródmieście. Dojazd ten wymaga przesiadki na stacji Gdańsk Wrzeszcz. Ze stacji Gdańsk Wrzeszcz pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej odjeżdżają do centrum Gdańska z peronu numer 3.

  Z Portu Lotniczego można dojechać do Sopotu lub Gdyni. Dojazd jest możliwy pociągami bezpośrednimi przez stację Gdańsk Wrzeszcz lub może wymagać przesiadki na stacji Gdańsk Wrzeszcz (peron nr 3). Z Portu Lotniczego można także dojechać bezpośrednio do Gdyni inną trasą przez Osową.

  Z Portu Lotniczego Gdańsk można dojechać pociągami w kierunku Kaszub, do Kartuz oraz Kościerzyny.

  Dojazd do Portu Lotniczego

  Dojazd z centrum Gdańska, ze stacji Gdańsk Główny lub Gdańsk Śródmieście do Portu Lotniczego jest możliwy z przesiadką na stacji Gdańsk Wrzeszcz. Pociąg na lotnisko wyjeżdża z peronu nr 3 na stacji Gdańsk Wrzeszcz.

  Dojazd z Sopotu i Gdyni do Portu Lotniczego jest możliwy pociągami bezpośrednimi przez stację Gdańsk Wrzeszcz lub może wymagać przesiadki na stacji Gdańsk Wrzeszcz (peron nr 3). Do Portu Lotniczego można także dojechać bezpośrednio z Gdyni inną trasą przez Osową.

  Do Portu Lotniczego Gdańsk można dojechać pociągami z kierunku Kaszub, z Kartuz oraz Kościerzyny.

  Do Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy pasażerowie mogą dostać się pociągami kursującymi na czterech trasach linii komunikacyjnej.

  Od dnia 11.12.2022 przewoźnikiem wykonującym przewozy kolejowe na poniższych liniach komunikacyjnych jest Spółka POLREGIO S.A. Aktualny rozkład jazdy pociągów oraz ich dokładne trasy znajdziecie Państwo poniżej na stronie przewoźnika POLREGIO.