Gdańsk 3 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Cudowne lato i szalona egzotyczna zima z Rainbow z Gdańska!

  2022-03-24, 13:30

  Główne zdjęcie
  Meksyk, Tajlandia, Dominikana i Kuba bezpośrednio z Gdańska już w tym roku. A latem 25 lotów tygodniowo do 16 wakacyjnych miejsc w Europie i Afryce. Ofertę zaprezentował Rainbow, jeden z największych w Polsce organizatorów imprez turystycznych.

  Razem z Rainbow polecicie w tym sezonie letnim z Gdańska na wypoczynek do 8 krajów, do Grecji, do Chorwacji (Dubrownik),  Albanii (Tirana), Bułgarii (Burgas, Warna), na hiszpańską Fuerteventurę i do Turcji (Antalia, Bodrum), Egiptu (Hurgada, Mars Alam)  i Tunezji (Monastyr). W ofercie greckiej są wakacje na Rodos, Korfu, Kos, Krecie (Chania, Heraklion) i Zakintos. Do Antalii w Turcji czartery będą latały nawet trzy razy w tygodniu. 

  Tymczasem Rainbow przygotował absolutną niespodziankę i nowość dla turystów kochających dalekie, egzotyczne kierunki zimą. Od sezonu 2022/23 wystartują z Gdańska połączenia do czterech popularnych miejsc, do Meksyku i Tajlandii oraz na Dominikanę i Kubę. Gdańsk jako baza wypadowa na dalekie wakacje dołączy do Warszawy, Katowic i Poznania. Dalekie loty będą obsługiwane komfortowymi samolotami Boeing 787 Dreamliner. Rainbow rozpoczął już przedsprzedaż oferty Egzotyka 2022/23. 

   

  Dodanie Gdańska do siatki naszych dreamlinerowych połączeń jest wynikiem rosnącego popytu na egzotyczne wakacje oraz dużego potencjału północnej części Polski. Niezmiennie pamiętamy o naszej misji, czyli o przybliżaniu egzotyki klientom, mając na uwadze komfort i szybkość podróży oraz sukcesywnie zwiększając naszą ofertę. Od teraz z Gdańska wielbiciele dalekich podróży będą mogli polecieć bezpośrednio do Dominikany, Meksyku, Tajlandii oraz na Kubę. Planujemy wyloty do tych wszystkich destynacji raz w tygodniu. 

  Maciej Szczechura członek Zarządu Rainbow

   

  Nasi pasażerowie są spragnieni wakacji, dlatego bardzo nas cieszy bogata oferta Rainbow na zbliżające się lato. Jesteśmy także zachwyceni nowymi propozycjami dla pasażerów, latających zimą do egzotycznych krajów. Cieszy nas poszerzona oferta i wydłużony sezon wakacyjny w naszej wspólnej ofercie: Rainbow i gdańskiego lotniska. 

  Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy

   

   

  Zobacz najnowsze