Gdańsk, 15OC

calendar_today 2020-01-16, 10:00 person

A A A

Darmowe ładowarki są już na lotnisku

7 urządzeń do doładowania m.in. smartfonów działa na terenie Portu Lotniczego Gdańsk. To pierwsze lotnisko w Polsce z usługą Borrow.PL.

Specjalne ścianki z wyświetlaczami LCD wyposażone w porty do ładowania urządzeń mobilnych zamontowała na lotnisku firma FelX pod marką Borrow.PL. Znajdują się one w hali głównej i w hali odlotów. Usługa „power sharingu”, czyli doładowywania urządzeń mobilnych w miejscach publicznych, jest bezpłatna i ogólnodostępna. Doładować można różne urządzenia mobilne. 

Koniec z poszukiwaniami gniazdek, zmartwieniami braku ładowarki (która może już "poleciała" w bagażu głównym). Koniec z siedzeniem na podłodze w przypadkowym miejscu, aby móc przywrócić do życia swój telefon. Wystarczy podejść do jednego z urządzeń, by wygodnie i bez żadnych ograniczeń móc naładować swoje urządzenie. Na 19 calowych ekranach LCD wyświetlana jest informacja dotycząca usługi Borrow.PL oraz treści reklamowe. 

„Gdy świat mieści się w dłoni twoich klientów, my dodajemy im energii, by mogli z niego korzystać” –  głosi hasło na stronie internetowej spółki FelX.
 

Kontakt