Gdańsk -1 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Do stolicy Łotwy z Ryanairem 

  2022-11-21, 09:00

  Główne zdjęcie
  Wiosną polecicie z Gdańska do Rygi. 

  Ryanair od 28 marca 2023 uruchamia połączenie z Rygą. Będzie latał trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty. Bilety można już kupować na ryanair.com. 

  Ryga to stolica i największe miasto Łotwy, położone nad rzeką Dźwiną w pobliżu jej ujścia do Bałtyku w Zatoce Ryskiej. Jest głównym ośrodkiem gospodarczo-przemysłowym, komunikacyjnym, kulturalnym i naukowym kraju. Zabytkowe Stare Miasto jest wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego UNESCO.  To tętniące życiem, ale też bardzo zielone, miasto na skrzyżowaniu Europy Wschodniej i Północnej. 

  To kolejna, nowa propozycja linii lotniczej Ryanair na wiosnę. Kilka dni temu do systemu rezerwacyjnego trafiły także połączenia z Gdańska do Pragi, Podgoricy, Neapolu, Barcelony El-Prat i Malagi. Będzie można do nich latać od końca marca 2023 roku.

  Tymczasem w siatce jesienno-zimowej Ryanair proponuje z Gdańska 29 następujących kierunków: Aarhus, Alicante, Billund, Birmingham, Bristol, Cork, Dublin, Edynburg, Goteborg, Hamburg, Kopenhaga, Kraków, Leeds-Bradford, Londyn-Stansted, Lublin, Malta, Manchester, Mediolan-Bergamo, Newcastle, Oslo-Torp, Pafos, Paryż-Beauvais, Piza, Sztokholm-Arlanda, Vaxjo, Walencja, Wenecja, Wiedeń, Wrocław. 
   

  Zobacz najnowsze