Gdańsk -1 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Eurowings poszerza swoją obecność w Gdańsku

  2022-02-10, 09:00

  Główne zdjęcie

  fot: Eurowings

  Samoloty niemieckiej linii lotniczej od wiosny zaczną latać z Gdańska do Sztokholmu, zwiększą także częstotliwość połączeń z Dusseldorfem. 

  Od 29 marca 2022 z linią Eurowings polecimy do stolicy Szwecji na popularne lotnisko Arlanda. Loty będę wykonywane dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty. Bilety są już dostępne w systemie rezerwacyjnym eurowings.com. W ten sposób powiększy się oferta lotów do Sztokholmu z Gdańska, loty będą realizować już cztery linie lotnicze. 

  Z linią Eurowings można z Gdańska latać także do niemieckiego Dusseldorfu. Od 28 lutego dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Od 23 maja częstotliwość lotów ma wzrosnąć do czterech w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. 

  Możliwe są także loty przez Dusseldorf do innych miejsc w Europie i na świecie. Polecamy szczególnie połączenia do Grecji i na Majorkę. Wiosną bilety na tę hiszpańską wyspę można kupić za niecałe 400 złotych w jedną stronę. Dusseldorf ma także połączenia m.in. z dalekimi Malediwami, Zanzibarem, Kenią, Barbadosem czy Dominikaną.  

  Eurowings to niemieckie tanie linie lotnicze z siedzibą w Dusseldorfie. Jest częścią Grupy Lufthansa, największej linii lotniczej w Niemczech. 

  Zobacz najnowsze