Gdańsk, 11OC

calendar_today 2019-10-21, 12:44 person

A A A

Film o Sądzie Ostatecznym z Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu

Obraz reklamowy o dziele Hansa Memlinga Sąd Ostateczny jest częścią Złotej Kampanii, której mecenasem jest Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Tym razem spot otrzymał główną nagrodę IV Międzynarodowego Festiwalu Filmów Turystycznych i Korporacyjnych w Warszawie.

Organizatorem konkursu jest FilmAT Festival - członek Comité International des Festivals du Film Touristique z siedzibą w Wiedniu. Spot promujący Sąd Ostateczny został wyprodukowany w 2018 roku przez TOFU Studio na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku. Na uroczystej gali w Warszawie, nagrodę w imieniu Muzeum i producenta wykonawczego filmu odebrał Adam Chyliński dyrektor artystyczny TOFU Studia.

Zobacz film TUTAJ

Port Lotniczy Gdańsk jest wieloletnim mecenasem tryptyku Sąd Ostateczny Hansa Memlinga. Dzięki wsparciu finansowemu możliwa była realizacja wielu projektów wydawniczych i promocyjnych. W ramach Złotej Kampanii publikowane były plakaty, spot video, kalendarz 2019 roku i system identyfikacji wizualnej. Muzeum Narodowe w Gdańsku realizuje kolejne projekty promujące obraz: animowaną historię obrazu, nową zakładkę w serwisie www.mng.gda.pl oraz kalendarz Muzeum na 2020 rok.


 

 

Kontakt