Gdańsk 18 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Gdańskie lotnisko najlepsze w Polsce w opinii pasażerów

  2024-07-10, 11:00

  Główne zdjęcie
  Po raz kolejny wygraliśmy w rankingu AirHelp Score. 

  Ankieterzy zapytali pasażerów o ocenę punktualności, o ogólną ocenę lotniska oraz o ofertę sklepów i gastronomii. Klienci ocenili nas najwyżej w Polsce i dali nam w sumie wynik 7,91 punktów. Najwyższa była ogólna ocena lotniska. Gdański port uplasował się na 51 miejscu wśród lotnisk na świecie. 

  „Gratulacje dla Portu Lotniczego Gdańsk, jesteście zwycięzcami!

  Z radością informujemy, że Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy zdobył tytuł najlepszego portu lotniczego w Polsce w tegorocznej edycji AirHelp Score. 

  Co roku oceniamy najlepsze lotniska na świecie pod względem punktualności, opinii klientów o lotniskach oraz o sklepach i restauracjach. Częścią naszej misji jest zapewnienie pasażerom jak najlepszych wrażeń podczas podróży poprzez kompleksową ocenę wydajności, usług i udogodnień każdego lotniska. 

  Dziękujemy za wspaniałą pracę w obsłudze pasażerów linii lotniczych z całego świata. Róbcie dalej, to co robicie i do zobaczenia za rok” – napisał w liście gratulacyjnym dla gdańskiego portu Tomasz Pawliszyn prezes AirHelp. 

  Dziękujemy!

  Za Portem Lotniczym Gdańsk w rankingu AirHelp uplasowały się lotnisko Chopina w Warszawie, Kraków Balice i Modlin. W zestawieniu 2024 pod uwagę wzięto w sumie 239 lotnisk z 69 krajów, dane dotyczące przylotów i odlotów zebrane między 1 maja 2023 a 30 kwietnia 2024, ponad 17 550 opinii pasażerów z 64 krajów.

   

  Zobacz najnowsze