Gdańsk -1 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Jarmark św. Dominika w Gdańsku

  2023-07-22, 12:00

  Główne zdjęcie
  Port Lotniczy Gdańsk jest Partnerem i Oficjalnym Przewoźnikiem Jarmarku św. Dominika.

  Wielkie święto handlu, rzemiosła, sztuki i rozrywki. 763 Jarmark św. Dominika zaprasza wszystkich do odwiedzin, zabawy, zakupów oraz skosztowania wybornych regionalnych przysmaków. W samym sercu Gdańska, od 22 lipca do 13 sierpnia. 

  Jarmark Świętego Dominika to 763 lata tradycji wymieszanej z nowoczesnością. Jedyny w swoim rodzaju klimat, najlepsi polscy rzemieślnicy, twórcy i kolekcjonerzy, oryginalna kuchnia regionalna i międzynarodowa. Impreza co roku przyciąga do Gdańska ponad milion turystów z kraju i zagranicy. 

  Jarmark św. Dominika został zbudowany na handlu. W tym roku na jarmarku można odwiedzić aż 760 stoisk, 469  to rzemiosło i artyści, 144 – kolekcjonerzy i antyki, 76 – gastronomia i kuchnie świata, 71 –  spożywcze produkty regionalne. 

  Hasło tegorocznego Jarmarku brzmi “Wracam, bo lubię”. Organizatorzy dążą do tego, aby lato w sercu Gdańska było ciekawe oraz inspirujące, by Jarmark św. Dominika stał się dla wszystkich miejscem, do którego chce się wracać w trakcie tych trzech tygodni, idealną przestrzenią do spotkań, relaksu i spędzania wolnego czasu. 
   

  PROGRAM JARMARKU TUTAJ 

  Mapa Jarmarku

  Zobacz najnowsze