Gdańsk 17 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Już tylko kilka dni zostało do Duathlonu na lotnisku 

  2022-05-16, 08:00

  Główne zdjęcie
  Na uczestników zawodów rowerowych i biegowych czeka wyjątkowa nocna sceneria i wiele nagród. 

  Duathlon Airport Gdańsk odbędzie się w nocy z 21 na 22 maja. Zawodnicy pobiegną 5 kilometrów, pojadą rowerem 15 kilometrów i na koniec pobiegną 2,5 kilometra po drogach kołowania i startowej gdańskiego lotniska. Zobaczycie port lotniczy z perspektywy miejsc, do których zazwyczaj nie ma dostępu lub jest bardzo ograniczony dla pasażerów. 

  Każdy z uczestników Duathlonu na pamiątkę otrzyma dedykowaną koszulkę, a po zakończeniu zawodów okolicznościowy medal. 

  Na zwycięzców czeka wiele atrakcyjnych nagród. Wśród nich będzie można wylosować przekazane przez Port Lotniczy Gdańsk i Wizz Air bilety lotnicze. Do wyboru będzie jeden z ponad 35 europejskich kierunków, który jest w siatce Wizz Air z Gdańska. Do wygrania są też podwójne wejściówki na spektakl Triathlon Story, czyli Chłopaki z Żelaza. Będzie on grany w niedzielę po Duathlonie, o godzinie 16.00, w Sali Koncertowej Zarządu Morskiego Portu Gdynia. 

  Rejestracja na zawody jest jeszcze możliwa, ale tylko do 19 maja 2022.

  Organizatorem wydarzenia jest Domety.pl. Port Lotniczy Gdańsk jest jego partnerem, a także Miasto Gdańsk i Gdański Ośrodek Sportu. Patronuje imprezie Marszałek Województwa Pomorskiego. Sponsorami Duathlonu są Kameleon, Zakład Utylizacyjny w Gdańsku, Hoffer.pl, Żywiec, Porta i Trec. Ponadto wpierają zawody: Interparking, Cisowianka, Trójmiasto.pl, gdańsk.pl, Salco, Triathlonlife.pl, Bike Storme i Owolovo. 

  Więcej szczegółów na Domety.pl

  Zobacz najnowsze