Gdańsk 7 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Kenia z lotniska w Gdańsku

  2023-03-23, 10:30

  Główne zdjęcie
  Planujcie już egzotyczne, zimowe wakacje!

  Biuro podróży TUI proponuje wyjazdy z Gdańska do kenijskiej Mombasy, a stamtąd na plaże nad Oceanem Indyjskim. Loty wystartują 20 grudnia 2023 roku i będą realizowane raz w tygodniu aż do 21 marca 2024.  

  Pierwsze oferty TUI na Zimę 2023/24 First Minute są już w sprzedaży. Zaliczka tylko 5%, resztę można dopłacić dopiero na 25 dni przed wylotem.

  Sprawdź oferty na 7 i 14 noclegów. Ceny już od 4 525 złotych za osobę. Szczegóły na https://bit.ly/407PRnW

  Loty do Mombasy z Gdańska będą się odbywały polskim liniami Enter Air. Plan podróży przewiduje międzylądowanie w egipskiej Hurgadzie. Pierwszy wylot z Gdańska 20 grudnia 2023, ostatni 13 marca 2024, powrót 21 marca.

   

   

  Kenia to egzotyczny kraj położony nad Oceanem Indyjskim w Afryce Wschodniej. To idealny wybór na urlop, połączenie wypoczynku z niezapomnianymi wrażeniami. Afrykańska przyroda i ciepły klimat, a także dostęp do oceanu w pełni pozwolą cieszyć się udanymi wakacjami. Charakterystyczny równikowy klimat sprawia, że w Kenii jest ciepło przez cały rok. Monsunowy klimat równikowy jest wilgotniejszy na wybrzeżu oraz suchy w pozostałej części kraju. Kenię najlepiej odwiedzać w miesiącach od grudnia do marca. Wówczas panuje tam pora sucha, a temperatury przekraczają 30 stopni Celsjusza. 

   

   

  Kenia to cudowne miejsce dla wielbicieli przyrody, plaż i zwierząt. To tam połączyć można leniwy wypoczynek nad brzegiem oceanu z ekscytującą wyprawą na safari. Warto odwiedzić takie miejsca jak Shimba Hills czy Masai Mara, a także parki narodowe, na przykład Tsavo East i Tsavo West. Kenijska kultura zachwyca kolorytem, dlatego ciekawym doświadczeniem może być karnawał w Mombasie, który rozpoczyna się w dniu Trzech Króli i zazwyczaj kończy się przed Środą Popielcową. 

   

   

   

  Zobacz najnowsze