Gdańsk 1 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Kibicujcie zawodnikom Duathlon Airport Gdańsk

  2022-04-26, 09:00

  Główne zdjęcie

  Jakub Ruciński w Porcie Lotniczym Gdańsk

  Mamy gratkę nie tylko dla uczestników Duathlonu, który odbędzie się w nocy 21/22 maja na gdańskim lotnisku. Zapraszamy także rodziny i przyjaciół. 

  Dystans sprinterski: 5 kilometrów biegiem, 15 kilometrów na rowerze i 2,5 kilometra biegiem zawodnicy pokonają po drodze kołowania i startowej lotniska. To teren na co dzień niedostępny dla osób spoza obsługi naziemnej. 

  Postanowiliśmy zaprosić do kibicowania także osoby towarzyszące zawodnikom. Każdy z uczestników będzie mógł zabrać ze sobą maksymalnie trzy osoby. To mogą być członkowie rodzin albo znajomi. Muszą mieć przy sobie dokument tożsamości. Dobrze widziany dobry humor i gadżety do motywowania zawodników. 

  Same zawody odbędą się w godzinach od 1.00 do około 3.00. Potem zaplanowaliśmy rozdanie nagród i medali. 

  By wziąć udział w wydarzeniu,  zarówno zawodnicy, jak i kibice, będą musieli przyjechać na lotnisko kilka godzin wcześniej. Specjalne zasady wymagają m.in. kontroli bezpieczeństwa zarówno osób jak i rowerów. 

  Duathlon Airport Gdańsk to impreza biegowo-kolarska dla każdego. Dla tych, którzy jeżdżą od dawna i traktują takie imprezy z puntu widzenia wyników. Jest to także wydarzenie dla amatorów i nowicjuszy, którzy mogą wystartować sami, a także w duetach i trzyosobowych sztafetach. 

  Zapisy na zawody są wciąż otwarte. Więcej informacji TUTAJ 

  Abasadorem zawodów jest Jakub Ruciński, sopocianin, znakomity kolarz, jeden z najlepszych triathlonistów i duathlonistów w Polsce w Agegruop M40. 

  Port Lotniczy Gdańsk jest partnerem duathlonu, a jego organizatorem Host of Events. 

  Zobacz najnowsze