Kino plenerowe na lotniskowym parkingu

2020-05-22, 08:00

A A A

© kinozcharakterem.pl

Już dziś zapraszamy na parking P6 Portu Lotniczego Gdańsk na seanse filmowe w ramach akcji Kino z charakterem. Do obejrzenia Sokół z masłem orzechowym i oskarowy Parasite.

Inicjatorem Kina z charakterem jest Rumageddon, czyli organizator największych i najbardziej ekstremalnych cyklicznych biegów przez przeszkody. 22 maja br. mieszkańcy Trójmiasta i okolic będą mogli wziąć udział w pokazach filmów na dużym ekranie, w wygodnych samochodowych fotelach na lotniskowym parkingu P6 przy ul. Juliusza Słowackiego 200 w Gdańsku. Organizator przygotował miejsca parkingowe na około 100 samochodów. Filmy będą wyświetlane na dużym ekranie, będzie też estradowe nagłośnienie. 

Będzie można zobaczyć dwa hity z 2019 roku. Pierwszy z nich to wzruszający film o poszukiwaniu swojego miejsca na świecie pt. "Sokół z masłem orzechowym", drugi to "Parasite",  zwycięzca tegorocznych Oscarów w czterech kategoriach, najlepszy film 2019 roku.  

Bramy parkingu P6 na lotnisku zostaną otwarte dla fanów filmowych już o 20.00. Wjazd na parking będzie możliwy za okazaniem biletu, a miejsca będzie można wybierać samodzielnie. Projekcja pierwszego filmu rozpocznie się o 20:40,  drugiego o 2250. Bilet na jeden seans kosztuje 37 zł. To jest cena za jedno auto. 

Więcej informacji i zakup biletów na Kino z charakterem

 

Zobacz najnowsze