Gdańsk 14 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Kolejne połączenie z Gdańska do Kopenhagi

  2021-04-01, 15:00

  Główne zdjęcie
  Ryanair od lipca poleci z Gdańska do stolicy Danii. Do Kopenhagi lata też nieprzerwanie SAS. 

  Samoloty Ryanaira wystartują z lotami do stolicy Danii 1 lipca i będa operować 6 dni w tygodniu, w poniedziałek i od środy do niedzieli. Ryanair poinformował też, że będzie częściej latał na trasach Gdańsk-Hamburg I Gdańsk-Goteborg. Do Niemiec poleci 4 razy w tygodniu, a do Szwecji 7 razy w tygodniu. 

  Z okazji uruchomienia nowych tras Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 złotych na podróż do października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na www.ryanair.com do soboty 3 kwietnia.   

  “Cieszymy się z ogłoszenia nowych tras oraz zwiększenia częstotliwości lotów na najpopularniejszych kierunkach. Nowe trasy oraz dodatkowe loty uruchomione zostaną w lipcu i staną się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021.  Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia Covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie aż do 31 października w ramach zero złotych opłaty za zmianę” – powiedziała Olga Pawlonka dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach. 


  Letnia siatka połączeń z Gdańska 2021 

  Ryanair 
  Aarhus, Alicante, Barcelona-Reus, Belfast, Billund, Birmingham, Bristol, Dublin, Edynburg, Goteborg, Hamburg, Kopenhaga, Kijów-Boryspol, Kraków, Leeds-Bradford, Londyn-Stansted, Malta, Manchester, Mediolan-Bergamo, Newcastle, Odessa, Oslo-Torp, Pafos, Piza, Sztokholm-Skavsta, Vaxjo, Wrocław, Zadar
  Wizz Air
  Aberdeen, Alesund, Baracelona El-Prat, Bergen, Billund, Bodo, Charków, Doncaster-Sheffield, Dortmund, Heraklion/Kreta, Goteborg, Edynburg, Eindhoven, Hamburg, Haugesung, Kolonia-Bonn, Kijów-Żulany, Kristiansand, Kutaisi, Larnaka, Liverpool, Londyn-Gatwick, Londyn-Luton, Lwów, Malmo, Mediolan-Bergamo, Molde, Mykonos, Odessa, Oslo-Gardermoen, Oslo-Torp, Paryż-Beauvais, Rejkiawik-Keflavik, Santorini, Split, Stavanger, Skelleftea, Sztokholm-Skavsta, Tromso, Trondheim, Turku
  LOT Kraków, Warszawa
  Amsterdam KLM; Kopenhaga SAS; Frankfurt, Monachium Lufthansa, Kijów-Boryspol SkyU, Dusseldorf Eurowings, SWISS Zurych 


   

  Zobacz najnowsze