Kolejny diament dla gdańskiego lotniska (VIDEO)

2020-01-27, 11:00

A A A

© Fot. BCC

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy po raz dziesiąty został nagrodzony diamentem w XXIX edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu, organizowanego przez Busines Centre Club.

Nagrody wręczono podczas Gali w Teatrze Narodowym w Warszawie. Były Nominacje i Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, a laureaci z poprzednich lat, którzy utrzymali pozycję na rynku, otrzymali Diamenty do swoich Statuetek. Taki diament otrzymał właśnie Port Lotniczy Gdańsk. Odebrał go prezes Portu Tomasz Kloskowski. 

Fot. BCC

Złotą statuetkę Lidera Polskiego Biznesu dostał m.in. Zarząd Morskiego Portu Gdynia i prezes Adam Meller, firma Interplastic Roger Żółtowski z Tuchomia i dyrektor zarządzający Jan Żółtowski. Wręczone zostały także Nagrody Specjalne BCC. Złote Statuetki otrzymali: profesor Adam Strzembosz w uznaniu wkładu w transformację ustrojową w naszym kraju w sferze prawa i sądownictwa oraz profesor Adam Daniel Rotfeld w uznaniu wybitnych zasług dla Polski na polu polityki, dyplomacji i nauki. 

Relacja filmowa z Gali VIDEO

Od 1991 roku Business Centre Club przyznaje Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu firmom i ich szefom. Zdobywcy Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu, którzy utrzymają swoją pozycję na rynku mogą ubiegać się o Diament do Złotej Statuetki.
 

Zobacz najnowsze