Gdańsk 1 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Lato z Ryanair

  2022-04-13, 09:00

  Główne zdjęcie

  Kamil Cisoń

  Ryanair promuje największy w historii rozkład lotów z Gdańska na lato 2022

  Linie lotnicze Ryanair oferują 36 tras z Gdańska, w tym 6 nowych, do Paryża, Sztokholmu, Walencji, Wenecji, Wilna i Lublina. 

  Ryanair będzie wykonywał z Gdańska w sezonie letnim 130 lotów tygodniowo, o ponad 50 więcej niż w przedpandemicznym sezonie 2019, oferując mieszkańcom Pomorza połączenia do największych miast Europy jak Londyn, Mediolan czy Barcelona oraz do najpopularniejszych kurortów wakacyjnych jak Alicante, Kreta czy Santorini.   

  Przewoźnik informuje, że zbazuje docelowo na lotnisku w Gdańsku 5 samolotów, co pozwali na utrzymanie 150 bezpośrednich wysokopłatnych miejsc pracy dla pilotów, inżynierów oraz personelu pokładowego. 

  Pasażerowie mogą zarezerwować loty z Gdańska aż do października 2022 roku już od 89 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na www.ryanair.com do czwartku (14 kwietnia) do północy.
   

  Siatka lotów Ryanair z Gdańska

  Aarhus, Alicante, Barcelona-Reus, Billund, Birmingham, Bristol, Burgas, Chania/Kreta, Cork, Dublin, Edynburg, Goteborg, Hamburg, Kopenhaga, Korfu, Kraków, Leeds-Bradford, Londyn-Stansted, Lublin,  Malta, Manchester, Mediolan-Bergamo, Newcastle, Oslo-Torp, Pafos, Paryż-Beauvais, Piza, Santorini, Sztokholm-Arlanda, Vaxjo, Walencja, Wenecja, Wiedeń, Wilno, Wrocław, Zadar. 

  Zobacz najnowsze