Gdańsk 7 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Norwegian z nową ofertą lotów z Gdańska

  2022-02-01, 08:00

  Główne zdjęcie
  Powiększa się oferta połączeń z gdańskiego lotniska do krajów skandynawskich. Norwegian poleci do Kopenhagi, Helsinek, Bergen i Sztokholmu. Obecnie lata z Gdańska do Oslo. 

  Nowa oferta norweskich linii powiększy się wiosną 2022 roku. Do połączeń realizowanych obecnie z Gdańska na lotnisko Oslo-Gardermoen, w maju dołączą trzy nowe loty, 1 maja do Kopenhagi (dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele). 2 maja Norwegian wystartuje z lotami z Gdańska do Sztokholmu, na lotnisko Arlanda (dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki) oraz do Helsinek (dwa razy w tygodniu, także w poniedziałki i piątki). Natomiast od 3 czerwca 2022 norweski przewoźnik będzie latał na trasie z Gdańska do norweskiego Bergen (dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki). Bilety na nowe wiosenne połączenia są już do kupienia w systemie rezerwacyjnym linii lotniczej. 


  Obecnie Norwegian lata z Gdańska do Oslo-Gardermoen, od dwóch do czterech razy w tygodniu. Od kwietnia częstotliwość połączeń ma się zwiększyć do siedmiu tygodniowo.
   
   

  Zobacz najnowsze