Gdańsk 17 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Nowe, jesienne kierunki Wizz Aira z Gdańska 

  2023-05-09, 17:00

  Główne zdjęcie
  Już dziś planujcie podróż na hiszpańską Teneryfę. Tam lato się nie kończy. 

  Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła, że od końca października 2023 roku wystartuje z trzema nowymi lotami z Gdańska. Od 29 października zostaną uruchomione połączenia z Teneryfą i Kopenhagą, a od 30 października z hiszpańskim kurortem Alicante. Ruszyła już sprzedaż biletów na nowe kierunki Wizz Aira z Gdańska. 

  Loty na Teneryfę będą się odbywały w czwartki i niedziele. Jest to idealna propozycja na przedłużony weekendowy wyjazd. 


  fot.Teneryfa

  Do Alicante pasażerowie będą mogli jesienią polecieć z Gdańska z Wizz Airem trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i soboty. 


  fot.Alicante

  Do Kopenhagi Wizz Air będzie operował z Gdańska aż pięć razy w tygodniu, we wtorki, środy, czwartki oraz soboty i niedziele. 


  fot.Kopenhaga

  W obowiązującej obecnie letniej siatce Wizz Air ma 31 połączeń z Gdańska. W ofercie są następujące kierunki: Aberdeen, Alesund, Barcelona El-Prat, Bergen, Burgas, Dortmund, Edynburg, Eindhoven, Goteborg, Hamburg, Haugesund, Heraklion/Kreta, Kolonia-Bonn, Kutaisi, Larnaka, Leeds-Bradford, Liverpool, Londyn-Luton, Malaga, Malmo, Oslo-Gardermoen, Oslo-Torp, Paryż-Beauvais, Rejkiawik-Keflavik, Split, Stavanger, Sztokholm-Skavsta, Tirana, Tromso, Trondheim, Turku. 

  Zobacz najnowsze