Gdańsk 18 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Nowy, ciekawy, letni rozkład lotów z Gdańska!

  2022-03-26, 20:00

  Główne zdjęcie
  87 połączeń na 70 lotnisk, do 22 krajów, realizowanych przez 10 przewoźników – tak prezentuje się siatka połączeń z Gdańska, która zaczyna obowiązywać 27 marca. 

  W letnim rozkładzie powrócą ulubione wakacyjne loty, ale pojawią się też zupełnie nowe propozycje. W ofercie połączeń letnich będą greckie wyspy Kreta, Korfu i Santorini, cypryjskie Pafos i Larnaka oraz chorwacki Zadar i Split. Będzie można nadal podróżować na Maltę i do włoskiego Bergamo. Ale w ofercie są także Walencja, Wenecja, Piza, Barcelona i bułgarskie Burgas.  

  Wiosną i latem można polecieć do Wiednia, a także w zupełnie nowe miejsce, do litewskiego Wilna.

  Polecamy podróże po kraju, do Warszawy, Lublina i Wrocławia, a także do Krakowa, dokąd częstotliwość lotów zwiększy się do siedmiu razy w tygodniu.

  Wciąż bogata jest oferta lotów z Gdańska do Skandynawii i Wielkiej Brytanii. Do Norwegii, Finlandii, Szwecji i Danii mamy w sumie 32 destynajci, a 12 na Wyspy Brytyjskie. 

  Niestety, wraz z wybuchem wojny w Ukrainie, 24 lutego 2022 roku zamknięta została przestrzeń powietrzna dla lotnictwa cywilnego i zawieszone wszystkie regularne połącznia lotnicze z tym krajem. Nie ma więc na razie i nie wiadomo, kiedy powrócą loty z Gdańska do Lwowa, Kijowa, Charkowa i Odessy realizowane dotychczas przez linie Wizz Air i Ryanair. 

  Cała letnia siatka 

  Ryanair Aarhus, Alicante, Barcelona-Reus, Billund, Birmingham, Bristol, Burgas, Chania/Kreta, Cork, Dublin, Edynburg, Goteborg, Hamburg, Kopenhaga, Korfu, Kraków, Leeds-Bradford, Londyn-Stansted, Lublin, Malta, Manchester, Mediolan-Bergamo, Newcastle, Oslo-Torp, Pafos, Paryż-Beauvais, Piza, Santorini, Sztokholm-Arlanda, Vaxjo, Walencja, Wenecja, Wiedeń, Wilno, Wrocław, Zadar; 
  Wizz Air Aberdeen, Alesund, Baracelona El-Prat, Bergen, Billund, Burgas, Doncaster-Sheffield, Dortmund, Heraklion/Kreta, Goteborg, Edynburg, Eindhoven, Hamburg, Haugesund, Kolonia-Bonn, Kristiansand, Kutaisi, Larnaka, Liverpool, Londyn-Luton, Malmo, Mediolan-Bergamo, Molde, Narwik, Oslo-Gardermoen, Oslo-Torp, Paryż-Beauvais, Rejkiawik-Keflavik, Santorini, Split, Stavanger, Skelleftea, Sztokholm-Skavsta, Tromso, Trondheim, Turku; 
  LOT Lublin, Warszawa 
  KLM Amsterdam; SAS Kopenhaga, Oslo; Lufthansa Frankfurt, Monachium; Eurowings Dusseldorf; Finnair Helsinki; SWISS Zurych; Norwegian Oslo-Gardermoen, Kopenhaga, Szkolholm-Arlanda, Helsinki, Bergen. 
   

  Zobacz najnowsze