Gdańsk -1 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Planujcie rzymskie wakacje!

  2023-01-13, 09:00

  Główne zdjęcie
  Od 3 maja 2023 roku linia lotnicza Ryanair będzie latać z Gdańska do Rzymu. 

  Loty do stolicy Włoch będą się odbywać dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. W systemie rezerwacyjnym można już kupować bilety na połączenia do 27 września włącznie. Samoloty będą lądowały na położonym około 20 kilometrów od centrum Rzymu lotnisku Fiumicino. 

  “W związku z nadchodzącą Wielkanocą i latem '23, cieszymy się, że możemy zaoferować naszym polskim klientom jeszcze większy wybór, dodając to nowe połączenie do Rzymu jako część naszego rozkładu na lato '23, oferując naszym klientom w Gdańsku jeszcze większy wybór przy planowaniu ich długo oczekiwanych letnich wakacji” – powiedział Dara Brady z linii lotniczej Ryanair. 

  Ryanair w rozkładzie letnim, który będzie obowiązywał od 26 marca 2023 roku, uruchomi także kilka innych nowych kierunków. Będzie można polecieć już od końca marca do Neapolu, Podgoricy, Pragi, Malagi i na nowe lotnisko w Barcelonyie El Prat. Powrócą natomiast w sezonie wiosenno-letnim loty do Zadaru, Wilna, Belfastu, na Korfu, Santorini, Kretę i do Burgas. 

  Obecnie Ryanair lata do następujących miast:
  Aarhus, Alicante, Billund, Birmingham, Bristol, Cork, Dublin, Edynburg, Goteborg, Hamburg, Kopenhaga, Kraków, Leeds-Bradford, Londyn-Stansted,  Lublin,  Malta, Manchester, Mediolan-Bergamo, Newcastle, Oslo-Torp, Pafos, Paryż-Beauvais, Piza, Sztokholm-Arlanda, Vaxjo, Walencja, Wenecja, Wiedeń, Wrocław. 

   

  Zobacz najnowsze