Gdańsk 16 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Platynowa Statuetka Lidera Polskiego Biznesu dla Portu Lotniczego w Gdańsku

  2024-01-28, 20:00

  Główne zdjęcie

  Dariusz Cegielski, Janusz Lewandowski, Tomasz Kloskowski, Maciej Dobrzyniecki

  To wyjątkowe wyróżnienie przyznane przez Business Centre Club. 

  Statuetkę za rok 2023 odebrał Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Warszawie.


  Fot. BCC

  Lider Polskiego Biznesu to nagroda dla firm i przedsiębiorców osiągających najlepsze wyniki finansowe w danym roku, oferujących produkty i usługi o wysokiej jakości oraz realizujących  zasady społecznej odpowiedzialności biznesu, tym samym przyczyniających się do rozwoju polskiej gospodarki. Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy wręczone zostały Platynowe Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, za wyjątkowe osiągnięcia biznesowe.

   

   

  Złotymi Statuetkami Lidera Polskiego Biznesu nagrodzono 15 firm. Dodatkowo laureaci poprzednich edycji konkursu, którzy utrzymali bądź poprawili swoją pozycję na rynku, otrzymali Diamenty do Złotych Statuetek.

  BCC przyznał dwie Nagrody Specjalne, profesorowi Adamowi Bodnarowi za jego działania jako Rzecznika Praw Obywatelski, na rzecz praworządności i stabilności prawa, warunków niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania i rozwoju polskiej przedsiębiorczości, a także za znaczący wkład w przestrzeganie praw obywatelskich oraz skuteczne budowanie społeczeństwa obywatelskiego w naszym kraju. Nagrodę specjalną otrzymał także Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Mark Brzezinski, za zasługi dla wzmacniania  i rozwoju polskiej przedsiębiorczości i działania na rzecz pogłębiania więzi transatlantyckich.

   


   

  Zobacz najnowsze