Gdańsk 24 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Port Lotniczy dla projektu promocji Półwyspu Helskiego 

  2021-07-15, 09:00

  Główne zdjęcie

  Gdańskie lotnisko wsparło wyprawę w ramach projektu HEL(L) SURFIN’. To międzynarodowe przedsięwzięcie, którego celem jest przybliżenie kultury Półwyspu Helskiego oraz sportów wodnych i promocja aktywnego trybu życia. Wydarzenie jest sztandarowym projektem organizacji ESN GDAŃSK, będącej częścią społeczności Erasmus Student Network. To największa ogólnoeuropejska organizacja studencka, której celem jest wspieranie i rozwój programów międzynarodowych wymian studenckich.

  Tegoroczna edycja HEL(L) SURFIN’ ze względu na sytuację pandemiczną liczyła 36 uczestników i byli to jedynie studenci z Trójmiasta. 

  "Tegoroczna edycja HE(L) SURFIN' odbyła się we współpracy z Portem Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Dzięki wsparciu Portu Lotniczego Gdańsk każdy uczestnik naszego wyjazdu został zaopatrzony w przydatne gadżety, a najbardziej zasłużeni otrzymali super nagrody! Jeszcze raz dziękujemy Portowi Lotniczemu Gdańsk za dodanie wiatru w nasze skrzydła i czekamy na kolejne dalekie loty w przyszłych edycjach!" – napisali organizatorzy w mediach społecznościowych. 
   

   

  Zobacz najnowsze