Gdańsk -2 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Port Lotniczy Gdańsk dla WOŚP

  2022-01-30, 11:00

  Główne zdjęcie
  Wolontariusze kwestują na gdańskim lotnisku. Przekazaliśmy na licytacje ciekawą lampę z drogi startowej i zaproszenia do strefy VIP. Wszystko dla dziecięcej okulistyki. 

  Już od kilku lat na terenie lotniska z orkiestrowymi puszkami WOŚP kwestują i zbierają pieniądze członkowie tej samej rodziny. Są z nami: rodzeństwo Marta i Kuba wraz z tatą Tomaszem, a dziś dołączyła do nich także koleżanka Hania. Można ich spotkać w terminalu pasażerskim i w jego okolicach. Są wyposażeni w skarbonki i identyfikatory orkiestry.
   

  Kwestują u nas na rzecz Orkiestry także inni wolontariusze. 

  Odpowiadając na zaproszenie gdańskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Port Lotniczy Gdańska przekazał na licytację unikatową i kolekcjonerską lampę. Została ona przerobiona z oprawy krawędziowej IDM 5848 drogi startowej gdańskiego lotniska. Była elementem tej drogi w latach 1996-2015, następnie zdemontowana, a teraz przerobiona na lampę stołową. 

  Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/lampa-pochodzaca-z-portu-lotniczego-im-lechawalesy-11727493447

     Na aukcje organizowane dla orkiestry przez portal o podróżach lotniczych Fly4free.pl gdańskie lotnisko wystawiło 2 vouchery do skorzystania z salonu VIP. Dzięki nim pasażerowie będą mogli przejść bez kolejki przez odprawę i kontrolę bezpieczeństwa, na lot poczekać w komfortowych wnętrzach w formule all inclusive, a następnie pojechać do samolotu ekskluzywną limuzyną. 

  Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/vouchery-vip-salonik-portu-lotniczego-w-gdansku-11722703369

  Zapraszamy do licytowania!

  W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze dla okulistyki dziecięcej. "Przejrzyj na oczy" – to hasło 30. finału WOŚP. 
   

  Zobacz najnowsze