Gdańsk 14 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Port Lotniczy Gdańsk Marką Europejską

  2024-06-05, 09:00

  Główne zdjęcie
  Lotnisko zostało po raz kolejny nagrodzone w konkursie Ambasador Polskiej Gospodarki.  

  Port Lotniczy został uznany za markę europejską, to wyróżnienie dla firm, których działalność biznesowa jest bardzo dobrze znana w Europie i kojarzona już nie tylko z Polską, ale z najlepszymi jakościowo wyrobami lub usługami europejskimi.

  Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki organizuje Business Centre Club. Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, którego zadaniem jest: wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych, zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej na m.in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji.

  Przedsiębiorcy zostali nagrodzeni w jednej z sześciu kategorii. Eksporter, Firma Globalna, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Marka Europejska, Najwyższa Jakość, Partner Firm Zagranicznych. 

  Zobacz najnowsze