Gdańsk 12 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Ryanair odbudowuje ruch lotniczy w Gdańsku 

  2021-07-09, 08:00

  Główne zdjęcie
  Ryanair ogłosił rozkład lotów z Gdańska na lato 2021. Będzie wykonywał ponad 100 lotów tygodniowo w 32 kierunkach, w tym 5 nowych do Chanii, Billund (Legoland) i Zadaru oraz na Santorini i Korfu. 

  Rozkład lotów z Gdańska na lato 2021 obejmuje: 
  • Ponad 100 lotów tygodniowo
  • 32 trasy łącznie 
  • 5 nowych tras do Chanii, Billund, Zadaru oraz na Korfu i Santorini
  • Wakacyjne kierunki do Alicante, Barcelony, Burgas, Paphos oraz na Maltę
  • Loty do najpiękniejszych miast Europy jak Mediolan, Londyn czy Kopenhaga. 

  Pasażerowie mogą teraz rezerwować letnie wakacje czy wypady do miast europejskich w jeszcze niższych cenach, mając na uwadze, iż w przypadku zmiany planów mogą przesunąć termin wyjazdu dwukrotnie aż do grudnia 2021 roku bez dodatkowej opłaty za zmianę. Z tej okazji Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż do października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do soboty 10 lipca do północy.

  „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Ryanair rozwija siatkę połączeń z Gdańska i stawia na pasażerów z naszego regionu. 32 trasy i ponad 100 lotów tygodniowo to bardzo optymistyczny obraz 2021 roku z Ryanairem. Liczymy, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią, mimo występujących nadal trudności, nasi pasażerowie będą korzystać z tych propozycji i latać z Gdańska na wakacje do Hiszpanii, Grecji, Chorwacji, Bułgarii oraz na Maltę i Cypr. Mamy też nadzieję na ożywienie kontaktów rodzinnych i przyjacielskich, loty po Europie jak i dalej na inne kontynenty, a docelowo także powrót podróży biznesowych. Bardzo się cieszymy z tego, że pasażerowie do nas wracają, co obserwujemy wyraźnie w ostatnich miesiącach” – powiedział Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. 


  Fot. Michał Kaczmarzyk i Tomasz Kloskowski

  “Szczyt sezonu letniego jest tuż za rogiem, a program szczepień nabrał tempa. Z radością oficjalnie ogłaszamy więc nasz wakacyjny post-covidowy program lotów z Gdańska z 32 trasami łącznie i pięcioma nowościami. Klienci mogą teraz rezerwować loty na zasłużony wypoczynek, wiedząc, że jeśli ich plany ulegną zmianie, będą mogli dwukrotnie przesunąć datę podróży aż do grudnia 2021 roku w ramach zero złotych za zmianę. Aby uczcić oficjalne rozpoczęcie sezonu wakacyjnego i ogłoszenie post-covidowego rozkładu lotów z Gdańska, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podroż do końca października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com lub przez aplikację” – powiedział Michał Kaczmarzyk prezes Buzz, linii lotniczej wchodzącej w skład Grupy Ryanair. . 

   

  Zobacz najnowsze