Gdańsk 19 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Specjalna gdańska Karta Turysty dla kibiców Finału Ligi Europy 

  2021-05-18, 09:00

  Główne zdjęcie
  Karta Turysty właśnie wzbogaciła się o nowe funkcjonalności. To oznacza kolejne miejsca, do których posiadacze karty mają bezpłatny wstęp. Mają też Fast Track na lotnisku.

  Karta uprawnia do wszystkich dotychczasowych zniżek w Gdańsku i na Pomorzu. Szczegóły zobacz TUTAJ 

  Ponadto Karta Turysty zawiera Pakiet Kibica. To pomysł dla wszystkich, którzy odwiedzą Gdańsk w związku z finałem piłkarskiej Ligi Europy UEFA, który odbędzie się 26 maja na Stadionie Gdańsk. Pakiet będzie ważny przez 72 godziny, do końca maja 2021. Dzięki niemu kibice będą mieli okazję odkryć Gdańsk, jeśli zdecydują się zostać w mieście nieco dłużej.

  Pakiet Kibica zawiera bezpłatne wejścia do Ratusza Głównego Miasta, Spichlerzy na Ołowiance, Domu Uphagena, Dworu Artusa i Bazyliki Mariackiej z wieżą widokową. Ponadto kibic będzie miał rabaty przy zakupie biletów na zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności, Muzeum II Wojny Światowej i wejście na koło widokowe AmberSky. 

  Kibice podróżujący drogą lotniczą do i z Gdańska skorzystają także z wliczonego w cenę karty Fast Tracka, który umożliwia szybkie i bez kolejki przejście przez kontrolę bezpieczeństwa na gdańskim lotnisku. 

  Z gdańską Kartą Turysty na stałe można kupić z 10% zniżką usługi Fast Track i wejścia do salonu Executive Lounge w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy. 

  Kartę Turysty można kupować przez stronę: https://kartaturysty.visitgdansk.com/

  Zobacz najnowsze