Gdańsk 14 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Święto bursztynu w Gdańsku. Patronujemy AMBERIF

  2021-06-23, 10:00

  Główne zdjęcie
  Międzynarodowe Targi Gdańskie zapraszają na pierwszą edycję AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM. Uczestnictwo w wydarzeniu zapowiedziało 40 wystawców oraz kupcy z 45 krajów. Port Lotniczy Gdańsk jest Partnerem wydarzenia.

  Biznes na całym świecie koncentruje się obecnie na ożywieniu i ponownym uruchomieniu gospodarek, które ucierpiały w wyniku pandemii. W obliczu nowych realiów firmy przekształcają formuły relacji z klientami. Do nowych warunków dostosowuje się również branża targowa. 

  AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM to innowacyjne przedsięwzięcie wystawiennicze w formule on-line, a jednocześnie multifunkcjonalna platforma cyfrowa umożliwiająca podtrzymywanie aktywności biznesowej w sieci: nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, prezentowanie premierowych kolekcji, przeprowadzanie aukcji, przyjmowanie zamówień, realizacja spotkań w formule matchmaking’u, sprzedaż produktów i usług. Wydarzenie startuje jutro i potrwa do 26 czerwca.

  Zobacz spot promujący Amberif (kliknij zdjęcie)

  Targi cyfrowe mają szansę stać się ważnym narzędziem wspomagającym tradycyjne kontakty handlowe, nie tylko w pandemicznym roku 2021, ale także jako hybrydowe uzupełnienie tradycyjnych targów w najbliższej przyszłości oraz interaktywny katalog wystawców, pozwalający odnaleźć kontrahentów przez cały rok.   

  Program i wejście na wydarzenie: https://amberif.amberexpo.pl/  

  Organizatorzy mają nadzieję, że jesienna edycja targów AMBERIF odbędzie się w tradycyjnej formule w Gdańsku.
            
  Patronat honorowy nad Amberif sprawują Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Wojewoda Pomorski, Marszałek Województwa Pomorskiego i Prezydent Miasta Gdańska. Partnerami wydarzenia są: Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich, Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników, Pomorska Izba Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Stowarzyszenie Twórców Form Złotniczych, Krajowa Izba Gospodarcza Bursztynu,  Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, i Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

  Zobacz najnowsze