Gdańsk 19 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Testy także koło hotelu na lotnisku

  2021-04-26, 20:00

  Główne zdjęcie
  Obok dwóch laboratoriów, które wykonują szybkie testy antygenowe w terminalu pasażerskim Portu Lotniczego Gdańsk, można skorzystać z testów w punkcie terenowym na parkingu hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport.  

  Wymazy są pobierane od poniedziałku do niedzieli, od godziny 7.00 do 19.00. Testy są wykonywane przez Centrum Medyczne Damiana i kosztują 170 złotych. Wyniki mogą być wydawane w języku polskim lub angielskim (przy wykonywaniu testu należy zgłosić, w jakim języku chce się otrzymać wynik). Płatność jest możliwa tylko kartą płatniczą. Na testy nie trzeba się wcześniej zapisywać. 

   


  Testy umożliwiają podróże zagraniczne. Są także wymagane po przylocie do Polski, jeśli nie chce się przebywać 10 dni na kwarantannie. Testy są dostępne w laboratoriach w terminalu pasażerskim Portu Lotniczego Gdańsk. Wykonują je dwie firmy: HMS Assistance i Diagnostyka. Nie trzeba się rejestrować na badania. Test antygenowy w dni powszednie kosztuje 160 złotych. Laboratoria pracują także w weekendy. Szczegóły TUTAJ


   

  Zobacz najnowsze