Gdańsk, 14OC

calendar_today 2019-09-24, 09:42 person

A A A

TRAKO w Gdańsku

30 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej, 1000 metrów torów do ekspozycji taboru oraz maszyn i urządzeń torowych, ponad 700 wystawców z 30 krajów – tak wyglądają 13 Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2019. Port Lotniczy Gdańsk jest Partnerem tej imprezy, największego i najbardziej prestiżowego w Polsce spotkania branży transportu szynowego.

Targi TRAKO są miejscem spotkań firm z branży kolejowej i tramwajowej: organizatorów i przewoźników, dostawców technologii, producentów, dystrybutorów, przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, ekspertów, inżynierów, inwestorów, pasjonatów kolei. To również platforma dyskusji, wymiany doświadczeń i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań dla infrastruktury, systemu zarządzania transportem i technologii wyposażenia taboru. Jak zwykle na targach TRAKO organizatorzy spodziewają się tysięcy odwiedzających – zarówno przedstawicieli branży jak i po prostu zainteresowanych imponującą ekspozycją.Port Lotniczy Gdańsk na TRAKO prezentuje swoją ofertę Usług Premium. Pokazujemy firmom i osobom prywatnym z jakich udogodnień mogą korzystać podróżując samolotami z gdańskiego lotniska. To głównie Usługa VIP, czyli m.in. możliwość spędzenia czasu przed i po podróży w ekskluzywnym salonie VIP, skorzystania z szybkiej kontroli bezpieczeństwa i indywidualnego transportu limuzyną do i z samolotu. 

Podczas ponad 40 wydarzeń programowych: debat, seminariów, konferencji i prezentacji w międzynarodowym gronie poruszane będą najbardziej aktualne, priorytetowe dla branży tematy. To m.in. debaty i konferencje na takie tematy jak: „Koleje samorządowe jako generator wzrostu jakości przewozów pasażerskich w Polsce”, Kolej w wyrównywaniu szans”, „Masterplan dla przewozów towarowych”, „Inwestycje dworcowe impulsem dla gospodarki, „Kolej dużych inwestycji – strategia z myślą o podróżnych” czy „Stan bezpieczeństwa kolei”. Uczestnicy targów, w tym pawilony narodowe: Austrii, Czech, Wielkiej Brytanii, niemieckich landów: Berlina i Brandenburgii, Saksonii, Badenii-Wirtembergii, to zarówno firmy o zasięgu globalnym jak i czołówka największych polskich firm z branży kolejowej i tramwajowej, w tym prywatni i samorządowi przewoźnicy oraz dostawcy technologii dla kolei i taboru.Targi Trako odbywają się dniach 24–27 września 2019 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO W Gdańsku. 
Więcej o targach można się dowiedzieć TUTAJ  

Kontakt