calendar_today 2019-08-26, 12:33 person

A A A

Tytuł Lidera z powołania dla Tomasza Kloskowskiego

Prezes Portu Lotniczego Gdańsk, Tomasz Kloskowski, został laureatem konkursu o tytuł Lidera z powołania, organizowanego przez polsko – angielski Magazyn Why Story.

Tytuł przyznała kapituła, w skład której weszli m.in. przedstawiciele mediów, samorządu i biznesu. Konkurs jest organizowany pod patronatem Związku Miast Polskich, Związku Gmin Wiejskich RP, International Coach Federation Poland i Europejskiego Klubu Biznesu. Celem Programu Lider z powołania jest wyłonienie i nagrodzenie zaangażowanych oraz charyzmatycznych menadżerów, liderów w różnorodnych dziedzinach: kulturze i sztuce, sporcie, gospodarce, na polu społecznym w celu promowania pozytywnych postaw oraz rozwoju synergii reprezentowanych środowisk.

Lider z powołania dba o rozwój swoich pracowników, nie tylko realizację celów zawodowych, ale także o zadowolenie całego zespołu z atmosfery pracy, wspiera kwestie ekologiczne, kulturę, sztukę, sport oraz działania charytatywne. Ważnym celem programu jest także integracja różnych środowisk w celu podjęcia dalszych działań na polu gospodarczym oraz społecznym. „To wyjątkowo miłe wyróżnienie, tym bardziej ważne, bo kapituła zauważyła moje zaangażowanie w budowanie firmy, która jest dobrze postrzegana” – powiedział Tomasz Kloskowski. Wcześniej prezes Portu odebrał nominację do tytułu Lider z powołania. 

Kapituła nagrody Lider z powołania przyznała tytuły w kilku kategoriach. Oprócz biznesu i zarządzania, wskazała też liderów: rozwoju lokalnego i regionalnego, w nauce i edukacji, w medycynie, w innowacjach, w sporcie i turystyce, w sztuce i tytuł Lidera społecznego. Tytuły zostaną wręczone podczas Międzynarodowego Kongresu Lider z powołania, który odbędzie w Rzeszowie w dniach 26 – 27 września br. Wśród osób nominowanych i nagrodzonych w latach poprzednich byli m.in. marszałkowie: woj. mazowieckiego Adam Struzik i woj. lubuskiego Elżbieta Polak, prezydenci: Gdyni Wojciech Szczurek, Krakowa Jacek Majchrowski i Gliwic Zygmunt Frankiewicz;  Jerzy Owsiak, Anna Dymna, Michał Żebrowski i Emilian Kamiński, a także rektorzy uczelni, dyrektorzy, prezesi oraz założyciele prestiżowych instytucji i trenerzy kadry polskiej. Patronat medialny nad konkursem Lider z powołania objęli Radio RMF, Radio Kolor oraz Dziennik Gazeta Prawna.

Kontakt