Gdańsk 19 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Wyróżnienie BCC dla gdańskiego lotniska 

  2021-10-01, 10:00

  Główne zdjęcie
  Port Lotniczy Gdańsk otrzymał kolejny raz tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki. 

  Wyróżnienie przyznało Business Centre Club, organizacja pracodawców, której gdański port jest członkiem. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Marka Europejska. To nagroda dla firm, których działalność biznesowa jest bardzo dobrze znana w Europie i kojarzona już nie tylko z Polską, ale z najlepszymi jakościowo wyrobami lub usługami europejskimi. Dziękujemy!

  Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolskie niekomercyjne przedsięwzięcie, którego zadaniem jest: wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych, zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej na m.in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji.

  Przedsiębiorcy otrzymali tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w sześciu kategoriach: Eksporter, Firma Globalna, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Marka Europejska, Najwyższa Jakość, Partner Firm Zagranicznych.
   

  Zobacz najnowsze