Gdańsk 23 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Wyróżnienie dla Portu Lotniczego Gdańsk 

  2021-12-01, 08:00

  Główne zdjęcie
  Lotnisko zostało po raz kolejny nagrodzone w konkursie Firma Dobrze Widziana organizowanym przez Business Centre Club. 

  Celem konkursu Firma Dobrze Widziana jest promowanie firm, które prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej.

  Społeczna Odpowiedzialność Biznesu to taki sposób zarządzania firmą, który dobrowolnie łączy dążenie do osiągania celów ekonomicznych z dbałością o zrównoważony rozwój ekologiczny i społeczny, czyli braniem pod uwagę wszystkich interesariuszy firmy: pracowników, klientów, społeczności lokalnej i wszystkich grup otoczenia przedsiębiorstwa.

  Port Lotniczy Gdańsk jest członkiem Business Centre Club. To prestiżowy klub biznesu dla przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców. Członkowie Klubu zatrudniają ponad 400 tys. pracowników, przychody firm to ponad 200 miliardów złotych, a siedziby rozlokowane są w blisko 250 miastach. 

  W kapitule nagrody Firma Dobrze Widziana zasiadali: Paweł Łukasiak, przewodniczący Kapituły, prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce; Marek Goliszewski, prezes BCC, Piotr Onikki-Górski, wicedyrektor Biura Mediów i Komunikacji; ks. Andrzej Sikorski, prezes Fundacji „Być Bardziej”.


  Tegoroczni laureaci 

   

  Zobacz najnowsze