Gdańsk -1 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Z Gdańska zimą do Werony i Malagi z Wizz Airem 

  2022-11-03, 13:00

  Główne zdjęcie
  Od stycznia zapraszamy na nowe loty na narty do Włoch i nad morze do Hiszpani. 

  Wizz Air ogłosił dwa nowe połączenia z Gdańska. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji.

  Do Malagi polecicie już od 10 stycznia 2023, dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty, a do Werony od 14 stycznia, raz w tygodniu,  w soboty.  

  Werona,  miasto położone w północno-wschodnich Włoszech, w regionie Wenecji Euganejskiej. Leży nad rzeką Adygą, u podnóża Alp Weneckich. To miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i ojczyzna Romea i Julii, miejsce pełne historii, kultury, muzyki i architektury. Kraina wielkich tradycji, od opery po wyśmienite jedzenie i wino.

  Malaga, położona w hiszpańskiej Andaluzji to miasto na wybrzeżu Morza Śródziemnego z licznymi plażami. Malaga to połączenie kultury i morza z tętniącą życiem atmosferą, licznymi barami serwującymi tapas, nowoczesnymi dzielnicami, portem oraz zabytkami. To także miejsce narodzin Pabla Picassa.

  Wizz Air jesienią 2022 i zimą 2023 ma w swojej siatce połączeń z Gdańska już 29 kierunków: Aberdeen, Alesund, Barcelona El-Prat, Bergen, Dortmund, Edynburg, Eindhoven, Goteborg, Hamburg, Haugesund, Kolonia-Bonn, Kutaisi, Larnaka, Leeds-Bradford, Liverpool, Londyn-Luton, Malaga, Malmo, Mediolan-Bergamo, Oslo-Gardermoen, Oslo-Torp, Paryż-Beauvais, Rejkiawik-Keflavik, Stavanger, Sztokholm-Skavsta, Tromso, Trondheim, Turku, Werona. 
   

  Zobacz najnowsze