Gdańsk 2 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • Change languageSprache ändernизменить языкZmień język

  Z Gdańska na greckie wyspy z Wizz Air 

  2021-03-18, 13:30

  Główne zdjęcie

  Santorini

  Węgierska linia lotnicza poinformowała, że poleci z Gdańska do Heraklionu na Krecie i na Santorini. Start połączeń planowany jest w czerwcu 2021 roku. 

  Loty do Grecji Wizz Air będzie obsługiwał dwa razy w tygodniu. 


  „Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami. Za sprawą wdrożonych przez Wizz Air dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie, nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie” – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air. 

  Wizz Air zapowiedział też otwarcie nowych połączeń z Krakowa do chorwackiego Splitu i z Warszawy do Salonik i Prewezy-Aktion, portu lotniczego w północno-zachodniej Grecji nad Morzem Jońskim. 

  Bilety na wszystkie kierunki dostępne są już w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Ceny zaczynają się od 179 złotych. 

  Linia Wizz Air stworzyła nową, stale uaktualnianą mapę Wizz Air, aby pasażerowie mogli na bieżąco sprawdzać, do których miejsc z siatki połączeń Wizz Air można latać. To również źródło informacji na temat obowiązujących restrykcji dotyczących podróżowania.

  Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę Wizz Flex. Wykupienie usługi uprawnia do zmiany daty lub kierunku podróży, możliwa jest zmiana rezerwacji na każdy inny lot. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji. 

  Zobacz najnowsze