Gdańsk 1 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Zapraszamy na Skywayrun Gdańsk Airport 2022

  2022-03-15, 13:00

  Główne zdjęcie
  Potwierdzamy, że w nocy z 18 na 19 czerwca odbędzie się nocny bieg po drodze startowej gdańskiego lotniska. Z powodu pandemii biegacze czekali na te zawody dwa lata. 

  Wszyscy zapisani wcześniej uczestnicy, którzy nie skorzystali z możliwości zwrotu opłaty lub nie zdecydowali się na ukończenie biegu w formie wirtualnej, automatycznie znajdują się na liście startowej Skywayrun Gdańsk Airport, który odbędzie się w czerwcu 2022 roku. 

  Ponieważ termin imprezy został przełożony, na koszulkach i medalach będzie widniała pierwotna data, w której impreza miała się odbyć. 

  Tym wszystkim, którzy poczekali z nami na możliwość realizacji tego niepowtarzalnego wydarzenia gorąco dziękujemy, a dla kolejnych chętnych na odlotowe emocje mamy dodatkowe pakiety startowe.

  Więcej informacji i zapisy na www.skywayrun.pl 

  III Skywayrun Airport Gdańsk, bieg na dystansie 5 kilometrów dla 5 tysięcy biegaczy, miał się odbyć w czerwcu 2020 roku. Zapisy na imprezę cieszyły się dużym zainteresowaniem. W 2019 roku w biegu po gdańskim lotnisku wzięło udział 4 tysiące sportowców,  w 2018 około 2 tysięcy. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała nasze plany zarówno w 2020 jak i 2021 roku. 

  Organizatorami biegu są Port Lotniczy Gdańsk i agencja eventowa Monster Event. 
   

  Zobacz najnowsze