Gdańsk 12 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Zobaczymy się na biegu Skywayrun za rok 

  2021-05-18, 15:00

  Główne zdjęcie
  Epidemia koronawirusa nie pozwala zorganizować nocnego biegu po drodze startowej Portu Lotniczego Gdańsk w terminie, który planowaliśmy. Przekładamy więc bieg na noc z 18 na 19 czerwca 2022 roku. 

  III Skywayrun Airport Gdańsk, bieg na dystansie 5 kilometrów dla 5 tysięcy biegaczy, miał się odbyć w czerwcu ubiegłego roku. Zapisy na imprezę cieszyły się dużym zainteresowaniem biegaczy. W 2019 roku w biegu po gdańskim lotnisku wzięło udział 4 tysiące sportowców, w 2018 około 2 tysięcy. 

  Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała nasze plany zarówno rok temu jak i w roku bieżącym. Ponieważ nie można zorganizować imprezy masowej dla kilku tysięcy osób, postanowiliśmy poczekać z zaproszeniem biegaczy jeszcze rok, mając nadzieję, że w 2022 roku nic nam nie przeszkodzi w organizacji Skywayrun na gdańskim lotnisku. 

  Organizatorzy biegu Port Lotniczy Gdańsk i agencja eventowa Monster Event zdecydowały o przełożeniu imprezy na noc z 18 na 19 czerwca 2022. 
   


  Fot.Skywayrun 2018

  Wszyscy zapisani uczestnicy automatycznie znajdą się na liście startowej biegu w nowym terminie. Jeżeli ktoś nie będzie mógł wziąć udziału w biegu w nowym terminie, otrzyma zwrot opłaty startowej.

  Instrukcję, jak otrzymać zwrot opłaty, znajdziecie TUTAJ

  Do zobaczenia za rok!

   

  Zobacz najnowsze