Aktualności

LOT przyleciał do Gdańska

Polskie Linie Lotnicze LOT wznowiły regularne połączenia krajowe. Pierwsze maszyny wylądowały dziś m.in. w Gdańsku, po godzinie 8.00 z pasażerami z Warszawy, około 9.00 z podróżnymi z Krakowa.

Prezes lotniska o wznowieniu lotów i bezpieczeństwie (VIDEO)

„Nie przewiduję długiego powrotu do stanu sprzed pandemii i głęboko wierzę, że da się przewozić pasażerów bezpiecznie” - zapewnił Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Bezpieczna podróż zaczyna się na lotnisku

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy wdrożył specjalne procedury dotyczące bezpieczeństwa. Wynikają one z zaleceń w sprawie przeciwdziałania zakażeniom koronawirusem. Zmianie ulegną niektóre...

Lotniskowy magazyn Live&Travel w nowoczesnej technologii

Od 1 czerwca Platforma Medialna Anywhere.pl zaproponuje pasażerom gdańskiego lotniska elektroniczne wydania magazynu, które w prosty sposób będzie można ściągnąć na komórkę lub tablet.

Gdańskie lotnisko w reklamie nowoczesnego oświetlenia

Zobaczcie film reklamowy o zapasowym oświetleniu nawigacyjnym pasa startowego. Firma S4GA zrealizowała go na terenie Portu Lotniczego Gdańsk. (VIDEO)

Kamery

kamera Pirs Zachodni (panorama)

kamera Airport City Gdańsk Alpha

kamera Pirs Zachodni

zobacz więcej ›

Oferta premium

Airport City Gdańsk

miejsce na rozwój twojego biznesu

ACG to nie tylko doskonałe miejsce dla lokalizacji globalnego biznesu, który dzięki bliskości lotniska zyska możliwość bezpośredniego połączenia z innymi biurami na świecie. To także znakomite miejsce dla lokalnych firm, które doceniają dogodny dojazd i wysoką jakość powierzchni biurowych.

więcej ›

Kontakt