Gdańsk, 15OC

calendar_today 2019-11-21, 10:00 person

A A A

20 czerwca kolejny Skywayrun Gdańsk Airport

5 tysięcy zawodników pobiegnie w trzecim biegu po drodze startowej Portu Lotniczego Gdańsk. Znany jest już termin zawodów. Odbędą się za 7 miesięcy, 20 czerwca 2020 roku.

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy powita uczestników Skywayrun w sobotni wieczór. Będzie mnóstwo atrakcji dla zawodników, ich rodzin i przyjaciół. Następnie o 1.00 w nocy rozpocznie się bieg na dystansie 5 kilometrów. Udział w Skywayrun jest jedyną okazją, aby móc pobiec po niedostępnej na co dzień drodze startowej czynnego lotniska. W pakiecie dla każdego uczestnika będzie pamiątkowa koszulka techniczna oraz numer startowy z chipem do pomiaru czasu. Po ukończonym biegu, na mecie każdy biegacz otrzyma pamiątkowy medal. Będzie też mnóstwo bardzo atrakcyjnych nagród. 


Wszystkie szczegóły oraz zapisy już wkrótce na stronie www.skywayrun.pl i na www.airport.gdansk.pl

Bieg Skywayrun Gdańsk Airport 2020, podobnie jak  w latach minionych, organizują Port Lotniczy Gdańsk i Monster Event. Firma współtworzy już szesnasty bieg po lotnisku. Wcześniej zawody były w Gdańsku, a także w Rzeszowie i Wrocławiu oraz na lotniskach wojskowych w Mińsku Mazowieckim i w bazie NATO w podpoznańskich Krzesinach. W 2018 roku po drodze startowej gdańskiego lotniska pobiegło około 2 tys. zawodników, a w roku 2019 około 4 tys. W 2020 ta liczba ma się zwiększyć do około 5 tys. 

Tu zobaczysz relację i zdjęcia z Skywayrun Gdańsk Airport 2019

Kontakt