Nowy wakacyjny HIT od LOT, czyli 12 pomysłów na urlop w Europie!

2020-06-24, 16:10

A A A

© Fot.Kamil Cisoń

Nie wybrałeś jeszcze miejsca na wakacje albo na „City break”? Od 3 lipca Polskie Linie Lotnicze LOT startują z fantastyczną ofertą.

Aż 12 nowych połączeń międzynarodowych z Gdańska. W ofercie znalazły się tak atrakcyjne kierunki jak Chorwacja (Dubrownik, Split, Zadar), Rzym, Grecja (Saloniki, Kawala, Rodos, Korfu, Chania), Bułgaria (Burgas), Albania (Tirana) i Hiszpania (Barcelona). 

„To absolutny HIT sezonu! Tego jeszcze na taką skalę nie było na gdańskim lotnisku! Spełniliśmy oczekiwania i marzenia naszych pasażerów, którzy poszukiwali bezpośrednich lotów do Rzymu, Chorwacji czy na greckie wyspy, a teraz w jednym momencie wraz z LOT możemy im podarować dodatkowo aż 5 kierunków w Grecji, 3 połączenia do Chorwacji, coraz bardziej popularne Albanię i Bułgarię czy tak oczekiwany Rzym” - powiedział Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

„To fantastyczna wiadomość dla Portu Lotniczego Gdańsk, który mimo kryzysu na rynku lotniczym, ma szanse na pozyskanie i oferowanie szalenie atrakcyjnych połączeń. To ostatecznie także korzyść dla całego Pomorza, które uzyskuje nowe połączenia lotnicze dla mieszkańców regionu i odwiedzających nas turystów zagranicznych” – dodał Tomasz Kloskowski. 

Na główne lotnisko w Rzymie i do Barcelony-El Prat LOT poleci z Gdańska aż dwa razy w tygodniu. Połączenia do pozostałych 10 miast w Europie będą realizowane raz w tygodniu. 

 

Zobacz najnowsze