Gdańsk 10 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  lataj z gdańska

  airport

  artykuły

  calendar_today 2022-04-27, 20:00

  Z Gdańska na Zanzibar? Tej zimy to będzie możliwe. 

  Na tanzańską wyspę polecicie z Portu Lotniczego Gdańsk już od 25 grudnia tego roku z biurem podróży Itaka. 

  calendar_today 2022-04-15, 11:00

  630 tysięcy pasażerów. Dobry początek roku na gdańskim lotnisku.

  Więcej podróżnych, startów, lądowań i przewozów cargo oraz lepsze wyniki finansowe zanotował Port Lotniczy Gdańsk w pierwszym kwartale 2022 roku w porównaniu do pierwszego kwartału ubiegłego roku.

  calendar_today 2022-03-26, 20:00

  Nowy, ciekawy, letni rozkład lotów z Gdańska!

  87 połączeń na 70 lotnisk, do 22 krajów, realizowanych przez 10 przewoźników – tak prezentuje się siatka połączeń z Gdańska, która zaczyna obowiązywać 27 marca. 

  calendar_today 2022-03-24, 13:30

  Cudowne lato i szalona egzotyczna zima z Rainbow z Gdańska!

  Meksyk, Tajlandia, Dominikana i Kuba bezpośrednio z Gdańska już w tym roku. A latem 25 lotów tygodniowo do 16 wakacyjnych miejsc w Europie i Afryce. Ofertę zaprezentował Rainbow, jeden z...

  usługi premium

  #LatajzGdańska wygodnie, komfortowo i bez ograniczeń. Już teraz możesz skorzystać z naszych usług Premium. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy usługę Fast Track, Executive Lounge i Salon VIP.

  Jeśli chcesz oszczędzić czas podczas kontroli bezpieczeństwa, z pewnością docenisz możliwość skorzystania z usługi Fast Track. Bez konieczności stania w kolejce, z miłą i profesjonalną obsługą, a przede wszystkim o wiele szybciej – brzmi dobrze? Fast Track może być rozwiązaniem dla Ciebie!

  Executive Lounge to specjalna usługa, przygotowana z myślą o klientach, którzy chcą wygodnie i komfortowo oczekiwać na swój lot. Kto powiedział, że czas spędzony na lotnisku musi być stresujący? Dzięki Executive Lounge czas spędzony na lotnisku w Gdańsku stanie się dla Ciebie formą relaksu.

  Najbardziej wymagający klienci mogą skorzystać z salonu VIP. To propozycja dla osób, które cenią sobie prywatność i kompleksową obsługę. Dzięki usługom VIP zregenerujesz siły w wygodnym apartamencie z łazienką. Dzięki dyskretnej i kompetentnej obsłudze naszych pracowników zyskasz spokój i komfort.

  Wybierz najlepszy
  kierunek i zwiedzaj!
  SPRAWDŹ TERAZ
  Sprawdź nasze połączenia lotnicze
  Udaj się na niezapomniane wakacje Twoich marzeń!
  Sprawdź mapę połączeń

  #LatajzGdańska - Z NAMI PODRÓŻUJESZ LEPIEJ

  Planujesz lot z Gdańska? Zależy Ci na tym, aby jak najszybciej i najwygodniej dolecieć do celu? Koniecznie poznaj nowoczesną ofertę lotniska w Gdańsku. Sprawdź, jak wygląda mapa połączeń Portu Lotniczego Gdańsk i wybieraj swobodnie spośród kilkudziesięciu kierunków w całej Europie. #LatajzGdańska – komfortowo, szybko, bezpiecznie i zawsze do celu!

  Marzysz o krótkim City Break’u w Wenecji, dalekiej podróży na drugi koniec świata, wakacjach na południu Europy, zorzy polarnej na Islandii? Sprawdź, która linia lotnicza oferuje loty do interesujących Cię miejsc i #LatajzGdańska!

  A może czeka Cię podróż służbowa do Krakowa lub do innego miejsca w Polsce? Decydując się na loty z Gdańska, dotrzesz do celu o wiele szybciej i to w komfortowych warunkach.

  Zapoznaj się z naszą dynamicznie rozwijającą się siatką połączeń i #LatajzGdańska. Oferta lotniska w Gdańsku nieustannie się poszerza, a liczba pasażerów rośnie. Poznaj więcej szczegółów dotyczących naszych usług już teraz. Dołącz do grona zadowolonych podróżników i #LatajzGdańska!