Gdańsk 17 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  lataj z gdańska

  airport

  artykuły

  calendar_today 2023-03-24, 09:00

  80 połączeń do 24 krajów!

  Prezentujemy atrakcyjną letnią siatkę regularnych lotów z Gdańska.

  calendar_today 2023-03-23, 10:30

  Kenia z lotniska w Gdańsku

  Planujcie już egzotyczne, zimowe wakacje!

  calendar_today 2023-02-08, 09:00

  Automatyczna odprawa paszportowa na lotnisku AKTUALIZACJA

  Biometryczne bramki do odprawy granicznej od 12 lat.

  calendar_today 2023-01-18, 13:00

  Za nami bardzo dobry rok 2022. W 2023 idziemy na rekord!

  Prawie 4,6 miliona pasażerów, prawie 23 milionów złotych zysku netto i ponad 10 tysięcy ton cargo – takie są wyniki Portu Lotniczego Gdańsk za 2022 rok. 

  usługi premium

  #LatajzGdańska wygodnie, komfortowo i bez ograniczeń. Już teraz możesz skorzystać z naszych usług Premium. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy usługę Fast Track, Executive Lounge i Salon VIP.

  Jeśli chcesz oszczędzić czas podczas kontroli bezpieczeństwa, z pewnością docenisz możliwość skorzystania z usługi Fast Track. Bez konieczności stania w kolejce, z miłą i profesjonalną obsługą, a przede wszystkim o wiele szybciej – brzmi dobrze? Fast Track może być rozwiązaniem dla Ciebie!

  Executive Lounge to specjalna usługa, przygotowana z myślą o klientach, którzy chcą wygodnie i komfortowo oczekiwać na swój lot. Kto powiedział, że czas spędzony na lotnisku musi być stresujący? Dzięki Executive Lounge czas spędzony na lotnisku w Gdańsku stanie się dla Ciebie formą relaksu.

  Najbardziej wymagający klienci mogą skorzystać z salonu VIP. To propozycja dla osób, które cenią sobie prywatność i kompleksową obsługę. Dzięki usługom VIP zregenerujesz siły w wygodnym apartamencie z łazienką. Dzięki dyskretnej i kompetentnej obsłudze naszych pracowników zyskasz spokój i komfort.

  Wybierz najlepszy
  kierunek i zwiedzaj!
  SPRAWDŹ TERAZ
  Sprawdź nasze połączenia lotnicze
  Udaj się na niezapomniane wakacje Twoich marzeń!
  Sprawdź mapę połączeń

  #LatajzGdańska - Z NAMI PODRÓŻUJESZ LEPIEJ

  Planujesz lot z Gdańska? Zależy Ci na tym, aby jak najszybciej i najwygodniej dolecieć do celu? Koniecznie poznaj nowoczesną ofertę lotniska w Gdańsku. Sprawdź, jak wygląda mapa połączeń Portu Lotniczego Gdańsk i wybieraj swobodnie spośród kilkudziesięciu kierunków w całej Europie. #LatajzGdańska – komfortowo, szybko, bezpiecznie i zawsze do celu!

  Marzysz o krótkim City Break’u w Wenecji, dalekiej podróży na drugi koniec świata, wakacjach na południu Europy, zorzy polarnej na Islandii? Sprawdź, która linia lotnicza oferuje loty do interesujących Cię miejsc i #LatajzGdańska!

  A może czeka Cię podróż służbowa do Krakowa lub do innego miejsca w Polsce? Decydując się na loty z Gdańska, dotrzesz do celu o wiele szybciej i to w komfortowych warunkach.

  Zapoznaj się z naszą dynamicznie rozwijającą się siatką połączeń i #LatajzGdańska. Oferta lotniska w Gdańsku nieustannie się poszerza, a liczba pasażerów rośnie. Poznaj więcej szczegółów dotyczących naszych usług już teraz. Dołącz do grona zadowolonych podróżników i #LatajzGdańska!