Gdańsk 15 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  #Lataj z Gdańska na greckie wakacje

  2021-04-06, 17:00

  Główne zdjęcie

  Kreta

  Ryanair zapowiada loty na Kretę i na Santorini.

  Irlandzka linie lotnicza poinformowała o uruchomieniu dwóch nowych połączeń z Gdańska. Samoloty Ryanaira 2 lipca wystartują na grecką wyspę Santorini, a 4 lipca do Chanii na Krecie. Będą latały na tych trasach dwa razy w tygodniu. 

   

  W ofercie Ryanaira na ten sezon jest już 30 połączeń. Irandzki przewoźnik zamierza latać do: Aarhus, Alicante, Barcelony-Reus, Belfastu, Billund, Birmingham, Bristolu, Dublina, Edynburga, Goteborga, Hamburga, Kopenhagi, Kijowa-Boryspolu, Krakowa, Leeds-Bradford, Londynu-Stansted, na Maltę, do Manchesteru, Mediolanu-Bergamo, Newcastle, Odessy, Oslo-Torp, Pafos, Pizy, Sztokholmu-Skavsta, Vaxjo, Wrocławia, Zadaru, a teraz dodał też Kretę i Santorini. 

  “Cieszymy się z ogłoszenia dwóch nowych tras z Gdańska do Chanii oraz na Santorini. Nowe trasy uruchomione zostaną w lipcu i staną się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021. Z okazji ogłoszenia nowych tras wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 złotych na loty do końca października. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na  www.ryanair.com  do czwartku 8 kwietnia” - powiedziała Olga Pawlonka, dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach.

  W marcu swoją grecką ofertę lotów z Gdańska zaprezentował też Wizz Air. Węgierska linia od 11 czerwca poleci na Santorini, a od 13 czerwca do Heraklionu na Krecie. Czytaj więcej TUTAJ 

  Zobacz najnowsze