Gdańsk 18 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Wystartuj w duathlonie na lotnisku i wygraj bilety lotnicze

  2022-05-03, 13:00

  Główne zdjęcie

  Na tle airbusa Wizz Air organizator Duathlonu Tomasz Galiński i ambasador Jakub Ruciński

  Linie lotnicze Wizz Air i Port Lotniczy Gdańsk ufundują podróże do jednego z miast w Europie. Nagród i niespodzianek będzie o wiele więcej. A już za kilka dni do wygrania będą pakiety startowe na duathlon. 

  Duathlon Airport Gdańsk, czyli bieg połączony ze ściganiem na rowerze, zostanie rozegrany w nocy z 21 na 22 maja 2022. Trasa zawodów będzie biegła po drodze kołowania i startowej gdańskiego lotniska. 

  Osoby, które ukończą zawody, wezmą udział w losowaniu głównej nagrody. Do wygrania będę dwa podwójne bilety na podróż po Europie. By zdobyć bilety, dwoje wybranych zawodników, będzie musiało odpowiedzieć na trzy pytania, związane z gdańskim lotniskiem. Obiecujemy, że nie będą one trudne. Laureaci otrzymają dwa vouchery. Każdy z nich będzie mógł dokonać ich wymiany na dwa bilety lotnicze linii Wizz Air na lot z Gdańska do jednego z miejsc w Europie, do zrealizowania do końca 2022 roku. W losowaniu będzie mógł wziąć udział każdy, kto ukończy zawody i wrzuci do urny specjalny kupon ze swoim numerem, znajdujący się przy numerze startowym.

  Zapisy na duathlon są wciąż otwarte. Szczegóły znajdziecie na stronie domety.pl

  Pakiety startowe na Duathlon Airport Gdańsk będzie można także wygrać w konkursie, który już za kilka dni ogłosimy na FB Portu Lotniczego Gdańsk. Do zdobycia będzie pakiet indywidualny dla zawodnika, który pobiegnie i pojedzie na rowerze. Drugi pakiet będzie dla sztafety dwuosobowej, a trzeci dla trzyosobowej. W zawodach na lotnisku do pokonania będzie 5 kilometrów biegiem, 15 kilometrów na rowerze i na koniec 2,5 kilometra biegiem. 

  W sezonie letnim możecie polecieć z Gdańska z Wizz Airem do 36 miejsc w Europie. Oto lista kierunków: Aberdeen, Alesund, Baracelona El-Prat, Bergen, Billund, Burgas, Doncaster-Sheffield, Dortmund, Heraklion/Kreta, Goteborg, Edynburg, Eindhoven, Hamburg, Haugesund, Kolonia-Bonn, Kristiansand, Kutaisi, Larnaka, Liverpool, Londyn-Luton, Malmo, Mediolan-Bergamo, Molde, Narwik, Oslo-Gardermoen, Oslo-Torp, Paryż-Beauvais, Rejkiawik-Keflavik, Santorini, Split, Stavanger, Skelleftea, Sztokholm-Skavsta, Tromso, Trondheim, Turku. 

  Czytaj także: 
  Kibicujcie zawodnikom Duathlon Airport Gdańsk 
  Nocny Duathlon Airport Gdańsk dla wszytskich i dla każdego
  Zapraszamy na nocny Duathlon

   

  Zobacz najnowsze