Gdańsk, 11OC

calendar_today 2019-06-11, 20:41 person Jan Administrator

A A A

Jak dojechać na SKYWAYRUN?

W nocnym biegu (8/9 czerwca) po płycie lotniska weźmie udział około czterech tysięcy zawodników. Będą dla nich dostępne parkingi Portu Lotniczego Gdańska. Apelujemy jednak, by uczestnicy planowali podróż w grupach, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Czekamy w Porcie Lotniczym Gdańsk w dniu biegu, w sobotę 8 czerwca, już po godzinie 21.30. Zanim zaczną się zawody, czeka na Was wiele atrakcji na terenie terminalu pasażerskiego T2.

Dla biegaczy i widzów Port Lotniczy udostępni bezpłatne parkingi, jednak liczba miejsc jest ograniczona, a ich dostępność będzie zależała od natężenia ruchu lotniczego w dniu biegu. Jeśli nie uda się zaparkować samochodu przy lotnisku, będzie można go zostawić przy Centrum Handlowym Matarnia i dojechać komunikacją miejską. Mamy nadzieję, że po biegu zawodnicy będą się wspierać i podwozić. Można się umawiać na wspólną podróż na profilach Portu Lotniczego Gdańsk i Skywayrun na Facebooku.

Zachęcamy do przyjazdu na lotnisko taksówką. Nasz Partner Neptun Taxi przygotował zniżkę na przejazd na lotnisko i z powrotem w dniu/nocy biegu. Zamawiając transport przez aplikację lub telefonicznie na hasło Skywayrun, otrzymacie 20% zniżki.

Zasady parkowania na lotniskowych parkingach: Wjeżdżając na parking lotniskowy w dniu biegu, pobierz bilet. Po biegu wszystkie szlabany będą otwarte, więc nie będziesz musiał martwić się o koszty.

Kontakt