Gdańsk -1 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Kolejny diament dla Portu Lotniczego Gdańsk 

  2022-01-30, 08:00

  Główne zdjęcie
  Business Centre Club, organizacja pracodawców, przyznała nam kolejne wyróżnienie w konkursie Lider Polskiego Biznesu. VIDEO

  W tym konkursie firmy otrzymują najpierw złotą statuetkę, a potem mogą uzyskać diamenty. Port Lotniczy w Gdańsku złotą statuetkę Lidera Polskiego Biznesu otrzymał już w 2008 roku. W kolejnych latach byliśmy wyróżniani diamentami. Mamy ich już na koncie 10. A teraz otrzymaliśmy 11 diament. 

  Nagrodę odebrał w Pałacu Lubomirskich w Warszawie Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk.

  Zobacz VIDEO

  Zobacz relację z Gali TUTAJ

  Business Centre Club, popierając przedsiębiorczość i gospodarkę rynkową, organizuje ogólnopolski konkurs Lider Polskiego Biznesu, którego zadaniem jest wyróżnianie i nagradzanie firm i ich szefów, osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne i wyróżniających się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju, przestrzegających zasad etyki prowadzenia biznesu oraz prowadzących działalność społeczną i charytatywną. Jury konkursu ocenia rozwój firmy, utrzymywanie przez nią wysokiej pozycji na rynku, stosunek do środowiska naturalnego (m.in. nakłady na inwestycje proekologiczne, zmniejszenie emisji zanieczyszczeń, wykorzystanie surowców wtórnych) oraz współpracę przedsiębiorców z lokalną społecznością, działalność charytatywną. Konkurs ma charakter ogólnokrajowy, jest organizowany od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.
   


   

  Zobacz najnowsze