Gdańsk 1 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Kup karty Fast Track i Executive Lounge w automacie!

  2022-02-16, 11:00

  Główne zdjęcie
  Skorzystaj z szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa i poczekaj na lot w wygodnym salonie Executive Lounge! Do twojej dyspozycji jest też strefa VIP. To wszystko na gdańskim lotnisku. 

  Uruchomiliśmy specjalny automat do sprzedaży kart Fast Track, czyli usługi szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa lub kart do wejścia do salonu Executive Lounge. Można też kupić obie usługi razem, czyli tzw. Business Pass. Urządzenie jest proste w obsłudze i przyjmuje płatności kartami płatniczymi. Automat mieści się w terminalu pasażerskim, koło bramek, gdzie skanuje się karty boardingowe, przed wejściem do kontroli bezpieczeństwa. 


  Karta Fast Track dla jednego pasażera kosztuje 50 złotych, a wejściówka do Executive Lounge 100 złotych. Za obie usługi razem, tzw. Business Pass, można zapłacić 140 złotych.


  Karty można wykorzystać w każdej podróży, która zostanie zrealizowana w ciągu roku od zakupu. Można je także przekazać innemu pasażerowi. 

  Usługi Fast Track i Executive Lounge w Porcie Lotniczym Gdańsk, oprócz zakupu w automacie, można nadal zamawiać wypełniając odpowiedni formularz na stronie lotniska https://www.airport.gdansk.pl/vip/ lub wysyłając wiadomość na adres email: vip@aiport.gdansk.pl.
   

  Zachęcamy także do skorzystania z lotniskowego salonu VIP. Pasażerowie w komfortowych warunkach i z zachowaniem prywatności mogą w nim oczekiwać na lot, mogą zaparkować swój samochód na specjalnym parkingu, a do samolotu zostaną zawiezieni limuzyną. Mogą być żegnani i witani przez rodzinę i przyjaciół, mogą tam też odbyć spotkanie biznesowe. Usługa VIP zostanie dopasowana do wymagań każdego pasażera. Szczegóły TUTAJ  


   

  Zobacz najnowsze