calendar_today 2019-06-11, 20:44 person Jan Administrator

A A A

Noc biegaczy na lotnisku. Już dziś SKYWAYRUN

Za nami rok planowania i organizowania, przed nami wyjątkowy bieg na 5 kilometrów po płycie lotniska. Początek imprezy w terminalu pasażerskim T2 już dziś po 21.30. Start biegu około godziny 1.00 w nocy. W zawodach będzie uczestniczyło około 4 tysięcy biegaczy. Mamy nadzieję, że w całej imprezie dużo, dużo więcej. Zmagania zawodników będzie można oglądać na telebimie w terminalu i na portalu gdansk.pl.

Bywasz na lotnisku bardzo często, bo regularnie latasz do pracy lub na wakacje? A może jeszcze nigdy nie widziałeś gdańskiego lotniska? Dziś jest wyjątkowa okazja. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy oraz firma Monster Event organizują nocny bieg po płycie lotniska Skywayrun Airport Gdańsk 2019.

Po sukcesie ubiegłorocznego biegu, powiększyliśmy do 4 tysięcy pulę pakietów startowych dla chętnych zawodników i rozeszły się one w bardzo szybkim tempie. Skywayrun to okazja do pobiegania po płycie lotniska, które nigdy nie zasypia, to także możliwość, by zobaczyć, jak pracuje port lotniczy, Służba Ochrony Lotniska, Straż Graniczna, obsługa techniczna i wiele innych działów. To też szansa na dobrą zabawę, bo przygotowaliśmy na dzisiejszy wieczór i noc wiele atrakcji. Zaplanowaliśmy m.in. pokazowe mecze piłki nożnej z udziałem zawodniczek i zawodników Futsal Ladies, Wybrzeża Gdańsk Handball, Trefla Sopot, Trefla Gdańsk i GKŻ Wybrzeża. Przeprowadzimy wiele konkursów, w których do wygrania będą nagrody ufundowane przez naszych sponsorów i partnerów.