Gdańsk -1 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • Change languageSprache ändernизменить языкZmień język

  Port Lotniczy Gdańsk sponsorem Wirtualnego Jarmarku Bożonarodzeniowego

  2020-11-21, 09:00

  Główne zdjęcie
  Świąteczne zakupy online: smakołyki, prezenty, dekoracje, rękodzieło. Magiczna atmosfera i mnóstwo niespodzianek.

  W imieniu organizatora, Amber Expo Gdańsk, zapraszamy po raz pierwszy na Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy. Kupując prezent na www.bozonarodzeniowy.pl  pomagasz Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku i lokalnym przedsiębiorcom. Port Lotniczy Gdańsk wspiera tę inicjatywę, jest sponsorem jarmarku i zaprasza do jego odwiedzenia.

   

  Na stronie www.bozonarodzeniowy.pl organizatorzy stworzyli jarmark w scenerii zimowego miasteczka. Wzdłuż uliczek: Łosia Lucka, św. Mikołaja, Bałwankowej czy Prezentowej umieszczono „domki”, stoiska wystawców i partnerów. Klikając w każdy z nich, można trafić bezpośrednio do sklepu wystawcy i zrobić w nim świąteczne zakupy. Można kupić dekoracje, ceramikę, ręcznie robione czapki, unikatową biżuterię, wegańskie kosmetyki, eko świece, oryginalne maskotki, sztukę ludową, a także prace trójmiejskich artystów. Po raz pierwszy będzie można nabyć symbol Jarmarku, niezwykłe, drewniane figurki dziadków do orzechów. Do korzystania ze swoich usług zachęcają przedstawiciele lokalnej gastronomi. Voucher na romantyczną kolację, bon na świąteczny catering, świeżo palona kawa czy czekoladowe praliny, to także świetny pomysł na prezent. Nie brakuje miodów, orzechów w karmelu, pięknie zdobionych pierników i przypraw z całego świata.

   

  Na jarmarku jest stoisko Gdańskiej Organizacji Turystycznej VISIT GDAŃSK. Można kupić gdańskie pamiątki oraz limitowaną serię oficjalnych jarmarkowych upominków, a wśród nich: kubki do grzańca, skarpetki w świąteczny wzór i karty do gry. Część kwoty uzyskanej ze sprzedaży jarmarkowych upominków wesprze podopiecznych Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza.

   

  Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy będzie aktywny w sieci do 31 grudnia 2020 roku. 

  Zobacz najnowsze