Z Gdańska do Bergen liniami Norwegian

2019-10-27, 13:00

A A A

© Nina Blagestad/ bergen.kommune.no/

Linie lotnicze Norwegian uruchomiły nowe połączenie z Gdańska do norweskiego Bergen. Pasażerowie mogą latać na tej trasie dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele.

„Cieszymy się, że norweskie linie lotnicze otwierają kolejne połączenie z Gdańska, tym razem do Bergen. Kraje skandynawskie to bardzo ciekawe i pożądane kierunki dla pasażerów podróżujących zawodowo i turystycznie z Gdańska. Mamy nadzieję, że wspólnie z liniami Norwegian, będziemy mogli im zaproponować jeszcze lepszą ofertę” –  powiedział Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. „Nowe połączenie z Gdańska do Bergen pozwoli pasażerom w Polsce skorzystać z naszych przystępnych cenowo biletów, jednocześnie cieszyć ich naszą wielokrotnie nagradzaną, bezpłatną siecią Wi-Fi oraz jedną z najnowszych i najbardziej przyjaznych dla środowiska flot na świecie” – powiedział Magnus Thome Maursundz linii Norwegian. 

Bergen jest drugim co do wielkości po Oslo miastem w Norwegii, nazywane jest bramą do fiordów i znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. To największy port rybacki kraju, duży port handlowy i pasażerski.

Obecnie liniami Norwegian można polecieć tz Gdańska akże do Oslo i Helsinek. 

Zobacz najnowsze